Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Zaha Hadid projektuje niezwykłe wnętrza dla Opus Office Tower w Dubaju

Podczas gdy zaprojektowany przez Zahę Hadid “biurowiec Opus” w Dubaju rośnie w oczach, możemy przyjrzeć się bliżej wnętrzom budynku – również zaprojektowane przez słynną architektkę. Projekt zakłada całościowe wykończenie kompleksu o pokoje hotelowe i jednostki mieszkalne, które znajdują się w górnych poziomach budynku.

Zaha-Hadid-projektuje-niezwykle-wnetrza-dla-Opus-Office-Tower-w-Dubaju-1

Hotelowe apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić mieszkańców i turystów z całego świata. Apartamenty w charakterystycznym schemacie łączą miejski sposób życia z dala od domu, oferują panoramiczne widoki na miasto.

Zaha-Hadid-projektuje-niezwykle-wnetrza-dla-Opus-Office-Tower-w-Dubaju-2 Każdy pokój wyposażony jest w interaktywne centrum multimedialne i zintegrowany system muzyki cyfrowej, a przesuwane  i obrotowe panele pozwalają łatwo i szybko przekształcić przestrzeń, dostosować do potrzeb mieszkańców.

Część mieszkalna jest jasno i naturalnie oświetlona. Każdy mebel jest albo zaprojektowane lub wybrane przez Zahę Hadid.

W całym systemie mieszkalnym, jasno zdefiniowane przestrzenie publiczne zachęcają do spędzania w nich czasu ze zgromadzonymi gośćmi z różnych środowisk i kultur.

Zaha-Hadid-projektuje-niezwykle-wnetrza-dla-Opus-Office-Tower-w-Dubaju-3 Zaha-Hadid-projektuje-niezwykle-wnetrza-dla-Opus-Office-Tower-w-Dubaju-4 Zaha-Hadid-projektuje-niezwykle-wnetrza-dla-Opus-Office-Tower-w-Dubaju-5Zaha-Hadid-projektuje-niezwykle-wnetrza-dla-Opus-Office-Tower-w-Dubaju-6 Zaha-Hadid-projektuje-niezwykle-wnetrza-dla-Opus-Office-Tower-w-Dubaju-7 Zaha-Hadid-projektuje-niezwykle-wnetrza-dla-Opus-Office-Tower-w-Dubaju-8

Zaha-Hadid-projektuje-niezwykle-wnetrza-dla-Opus-Office-Tower-w-Dubaju-9

 

Źródło: designboom

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Oceaniczne dno w wersji domowego stolika

Pracownia Duffy London zaprojektowała replikę głębiny Oceanu Indygo. Stolik  jest zbudowany z wielu warstw szkła i drewna ułożonego w plasterki...

Close