Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

W mieszkaniu Christiana Grey’a

Zostało już tylko kilka dni do premiery najbardziej oczekiwanej adaptacji filmowej tego roku – “Pięćdziesiąt Twarzy Greay’a” wchodzi do kin 13 lutego, w sam raz na Walentynki. Z myślą o fanach tej kultowej powieści postanowiliśmy podejrzeć wnętrze, w którym ma rozegrać się najgorętszy romans XXI wieku. Okazuje się, że okazałe mieszkanie głównego bohatera nie tylko wygląda, ale rzeczywiście jest luksusowe i bogato urządzone. Na planie wykorzystano oryginalne meble i oświetlenie zaprojektowane przez znane luksusowe marki. Zobaczymy między innymi lampy w stylu vintage Ike i Turner od Delightfull, pozłacany kufer Tortuga i parawan Avenue od Boca do Lobo, krzesło Eanda i stolik Sequoia marki Brabbu czy też wspaniałą sofę Desire i niezwykle kobiecą konsolę Burlesque od Koket. Dłuższą listę znajdziecie tutaj. Niektóre z tych wyjątkowych mebli można zobaczyć już w zwiastunie filmu. Udało Wam się jakieś wypatrzeć?

dom-wnetrze-mieszkanie-christiana-greya dom-wnetrze-mieszkanie-christiana-greya 9 dom-wnetrze-mieszkanie-christiana-greya 6 dom-wnetrze-mieszkanie-christiana-greya 5 dom-wnetrze-mieszkanie-christiana-greya 4 dom-wnetrze-mieszkanie-christiana-greya (2)

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Polscy Projektanci Wnętrz / Maszroom

Kolejny post zainspirowany najlepszymi polskimi projektantami wnętrz. Dzisiaj nasz wybór padł na firmę Maszroom. Jak piszę o sobie skromnie właścicielka...

Close