Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?
tapety na ścianę 2016

W 2016 tapety na ścianę!

Modne tapety to inspiracja dla tych, którzy poszukują pomysłu na ściany w domu. Najbardziej modne obecnie są tapety w stylu glamour, czyli tapety z dużymi wzorami i ornamentami. Coraz większą popularność zdobywają ostatnio również tapety w zupełnie przeciwnym stylu – prostym i minimalistycznym. Tapety w stylu skandynawskim mają zwykle drobne wzory, najczęściej kwiatowe. Są mniej dekoracyjne od bogato zdobionych tapet glamour i bardziej surowe w swoim wyrazie.

Jakie są zasady w doborze tapet do wnętrza?

Moda modą, ale pamiętaj, że niekoniecznie to, co teraz jest na czasie, sprawdzi się w Twoim domu. Tapeta bowiem powinna podkreślać styl wnętrza i do niego pasować. Duże wzory glamour lepiej będą się prezentować na większych powierzchniach, niekoniecznie będą ładnie wyglądać na małej ścianie. Na mniejszych powierzchniach zdecydowanie lepiej sprawdzą się tapety z drobniejszymi ornamentami.

Przy tapetowaniu przedpokoju weź np. pod uwagę to, że są tam drzwi. Mogą one sprawić, że piękny wzór, który wybierzesz do tego wnętrza, stanie się po prostu niewidoczny. Dlatego w wyborze motywu tapety, kieruj się nie tylko modą, ale i własnym gustem i rozsądkiem.

PrevNext

 

 

tapety na ścianę 2016

źródło: mowimyjak.pl

PrevNext
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Top 10 projektantów wnętrz na Instagramie

  1. Alessandra Branca Branca uważnie dobiera zdjęcia do swojego profilu. Możemy na nich znaleźć pełne pasji i żywych kolorów...

Close