Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Ulubione pokoje Elle Decor z 2013 roku

O tej porze roku wszyscy podsumowują stary rok i prognozują na nowy 2014. Przez cały grudzień każdy magazyn, program telewizyjny, czy blog musi mieć co najmniej jeden artykuł o minionym roku. Dom Wnętrze przedstawił już trendy kolorystyczne na rok 2014 w artykułach: TRENDY 2014 PROJEKTOWANIE WNĘTRZ : RADIANT ORCHID COLOREM ROKU PANTONE oraz  2014 TRENDY KOLORYSTYCZNE WEDŁUG PANTONE. Ale dzisiaj dzielimy się z wami “Elle Decor” ulubionymi pokojami z 2013 roku.

Pokój dzienny od Kelli Wilde and Laurent Champeau

Ulubione-pokoje-Elle-Decor-z-2013-roku-1wilde-living-room

“Młoda francusko-amerykańska firma przedstawia świeży projekt z wizją luksusu w wielkim 19-sto wiecznym mieszkaniu w Paryżu, napełniając go światłem i powietrzem, oraz wystarczającą ilością złoceń i przepychu”

Zobacz cały dom TUTAJ.

Salon zaprojektowany przez Timothy Haynes and Kevin Roberts

Ulubione-pokoje-Elle-Decor-z-2013-roku-haynes-roberts

“Para z Manhattanu czyli Timothy Haynesa i Kevin Roberts przekształcili swój na wskroś amerykański dom w Hamptons w ekscytującą nową wizję nadmorskiego życia”

Zobacz cały projekt TUTAJ.

Salon od Jeffrey Bilhuber

Ulubione-pokoje-Elle-Decor-z-2013-roku-bilhuber-EDC

“Poproszony, aby odnowić ukochany dom rodzinny w Tuxedo Park, Nowy Jork, projektant Jeffrey Bilhuber kształtuje idealne połączenie starego i nowego, kolorowego i oryginalnego”

Zobacz dom rodzinny TUTAJ.

Francesca Connolly zaprojektowała salon:

Ulubione-pokoje-Elle-Decor-z-2013-roku-francesca-connolly-remodelista

“Jest współzałożycielem Remodelista, jednej z najbardziej popularnych projektanckich stron internetowych w Ameryce, ale kiedy przyszło do projektowania własnej kamienicy w Brooklynie, Francesca Connolly postawiła na ekspertów”

Sprawdź cały dom TUTAJ

Basen Kelly Behun

Ulubione-pokoje-Elle-Decor-z-2013-roku-Behun

“Dla projektantki Kelly Behun, projektowanie weekendowego domu w Long Island dla swojej rodziny nie było drobiazgiem. Rezultatem jest oszałamiająca seria szklanych i kamiennych pawilonów przy morzu, w których miesza się ascetyzm z zabawą”

Zobacz dom Kelly Behun TUTAJ

Pięć ulubionych pokoi Elle Decor z 2013 roku. Sam widzisz, dlaczego są faworytami. Niesamowite i piękne konstrukcje wykonane przez jednych z najlepszych projektantów wnętrz na świecie. Cudowne i nadzwyczajne przestrzenie!

 

Źródło i zdjęcia: Elle Decor

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
TOP 10 najlepsi polscy dziennikarze

Świat mody, design-u i sztuki jest wspierany przez dziennikarzy. Podróżują i odkrywają oni nowe trendy, popularyzują dane dziedziny, dzięki czemu...

Close