Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

TOP 5 JADALNI W STYLU INDUSTRIALNYM

Dom Wnętrze zaprasza do poznania i czerpania inspiracji z pięciu jadalni w przemysłowym stylu. Przestronne wnętrza, wykorzystujące industrialne, surowe materiały oraz czyste przestrzenie.

Całkowicie odnowiony dom, położony w Barcelonie, zaprojektowana przez Egue r Seta. Oryginalne drewniane belki zostały przywrócone, a kuchnia zajmuje 1/3 piętra:

TOP-5-JADALNI-W-STYLU-INDUSTRIALNYM-1

Przemysłowa jadalnia z czystych i prostych linii, pełna harmonii między płytki, stołem, fortepianem i komodą. Stworzono czyste środowisko, z minimalistycznym dodatkiem wiszących lampy.

TOP-5-JADALNI-W-STYLU-INDUSTRIALNYM-2

Ciekawy klimat stworzony w jadalnia połączonej z pokojem dziennym. Organiczne, surowe, drewniane meble, przemysłowe akcesoria, lekki drewniany stół, a wszystko wykończone piękną wiszącą lampą.

TOP-5-JADALNI-W-STYLU-INDUSTRIALNYM-3

Oto inny przykład jadalnia z nawiązania do stylu przemysłowego. Po przez wiszące lampy w surowej postaci oraz żarówki z żarnikami, cylindryczne  krzesła i stół wykonany ze stali, wnętrze nabiera industrialny klimat.

TOP-5-JADALNI-W-STYLU-INDUSTRIALNYM-4

Z tego przemysłowego strychu, Rosyjska firma projektowa Nordes stworzyła prawdziwie męską enklawę. Przy zachowaniu wielu stałych elementów przemysłowych, w tym belek stropowych i ceglanych ścian, mebli nadano śmiały wystrój przestrzeni.

TOP-5-JADALNI-W-STYLU-INDUSTRIALNYM-5

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Styl vintage hitem w wystroju wnętrz

Vintage to tęsknota za "dawnymi, dobrymi czasami", słabość do przedmiotów z duszą i flirt z nowoczesnością. To także stare formy...

Close