Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?
luksusowe łóżka

Top 10 luksusowych łóżek

Łóżka luksusowe charakteryzuje wyjątkowy i niespotykany design oraz materiały użyte do ich produkcji. Jednym z częstych zabiegów podczas prac wzorniczych i konstrukcyjnych nad wyrobami z “górnej półki” jest łączenie różnych materiałów.

Najbardziej wyrazistym elementem luksusowego łóżka jest wezgłowie, najlepiej, żeby było ogromne, tapicerowane szlachetną, lekko połyskującą tkaniną, gęsto pikowaną. W szczególnie szalonych propozycjach łóżka charakteryzują się wezgłowiem w formie skrzydeł lun “parawanów” okalających mebel z obu stron. Zazwyczaj tego rodzaju wzornictwo nawiązuje do stylistyki klasycznej.

W “luksusowych łóżkach” nawet modele o minimalistycznej formie często są ozdobione dużymi wezgłowiami-skrzydłami. Element ten może też stanowić swoistą ramę proporcjonalną lub nie do całości.

Interesujące są projekty, w których łączy się np. drewnianą konstrukcję łóżka z gładką, połyskującą tkaniną bądź też z tkaniną o aksamitnej fakturze, prezentującą intensywną kolorystykę.

Zobacz listę top 10 luksusowych łóżek przygotowanych przez nas!

PrevNext

luksusowe łóżkaźródło: bykoket.com

PrevNext
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
top-10-nowoczesnych-szaf
Top 10 nowoczesnych szaf

źródło:http: homedecorideas.eu Pixel to kolejna propozycja portugalskiej marki Boco do Lobo. Z pewnością trudno znaleźć równie ciekawy design z 10...

Close