Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Prime Corporate Center – nowy wieżowiec w Warszawie!

Dzisiaj na naszym blogu Dom Wnętrze pokażemy Wam najnowszy wieżowiec, który powstał niedawno w Warszawie. Nowy, elegancki, trwały, na czasie. Ponad czasem. Prime to wizerunek, ekspozycja i tożsamość, to zaawansowane technologie. Sami spójrzcie co pokaże Warszawa.

Prime Corporate Center - nowy wieżowiec w Warszawie! Prime Corporate Center - nowy wieżowiec w Warszawie!2 Prime Corporate Center - nowy wieżowiec w Warszawie!3

Budynek został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Solomon Cordwell Buenz z Chicago współpracującą lokalnie z Epstein. Oprócz przeszklonej elewacji oświetlanej światłem LED, budynek wyróżni najwyższa jakość wykończenia wnętrz, w tym lobby recepcyjnego oraz powierzchni wspólnych.

Prime Corporate Center - nowy wieżowiec w Warszawie!4 Prime Corporate Center - nowy wieżowiec w Warszawie!5

Biurowiec w Warszawie dysponuje także tarasem z panoramicznym widokiem na Warszawę, parkingiem dla rowerów, wygodnym podjazdem pod główne wejście oraz restauracją.

Zobacz także: TOP 10 NAJLEPSI ARCHITEKCI W POLSCE

Prime Corporate Center - nowy wieżowiec w Warszawie!6 Prime Corporate Center - nowy wieżowiec w Warszawie!7

Budowa Prime Corporate Center rozpoczęła się w II kwartale 2014 roku. W budynku znalazło się wiele proekologicznych rozwiązań, min. zaawansowany technologicznie system odzysku ciepła, energooszczędne oświetlenie.

Prime Corporate Center - nowy wieżowiec w Warszawie!8

Prime Corporate Center - nowy wieżowiec w Warszawie!9

Zobacz także: NAJLEPSI POLSCY PROJEKTANCI / STUDIO FORMA 96

Jak Wam się podoba ten projekt?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
IKER – polskie meble i marka o wysokim potencjale

IKER od od początku swojego istnienia produkuje wysokiej klasy meble tapicerowane, przeznaczone do wnętrz mieszkalnych i publicznych oraz uzupełniające je...

Close