Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Porcelana MIX&MATCH Cosmopolitan na targach we Frankfurcie

Podczas tegorocznych targów Ambiente we Frankfurcie nad Menem Polskie Fabryki Porcelany “Ćmielów” i “Chodzież” S.A. po raz pierwszy zaprezentowały swą najnowszą kolekcję Cosmopolitan autorstwa Marka Cecuły, opartą o koncept Mix & Match. To rewolucyjne podejście do projektowania porcelany z wykorzystaniem najnowszych światowych trendów w tej dziedzinie. Nowa kolekcja Ćmielów Design Studio spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony zwiedzających.

Porcelana-MIX&MATCH-Cosmopolitan-na-targach-we-Frankfurcie1

“MIX & MATCH (pol. mieszaj i łącz) jest ideą wyrażającą nową rolę porcelany w aranżacji stołu. Trendy wskazują, że “porcelana ma się dobrze” – jest doceniana zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i wyborze serwisu na specjalne okazje. Chcemy na co dzień jeść w estetycznym otoczeniu, a posiłki serwować w nowoczesnej i funkcjonalnej zastawie.”

Porcelana-MIX&MATCH-Cosmopolitan-na-targach-we-Frankfurcie2

“Zmieniły się jednak radykalnie zwyczaje związane z kompletowaniem porcelany. Brakuje nam często miejsca na przechowywanie wieloelementowych serwisów, dlatego chętnie sięgamy po proste sety naczyń, które sprawdzą się zarówno podczas szybkiego śniadania, jak i uroczystej kolacji. Ważny jest świeży wzór, detal na porcelanie, który “zbuduje nastrój” spotkania przy stole.” Porcelana-MIX&MATCH-Cosmopolitan-na-targach-we-Frankfurcie3“Nie lubimy nudy, a tworzenie własnej porcelanowej kompozycji to rodzaj zabawy. Temu służy właśnie koncepcja MIX&MATCH, która daje nowego ducha tradycyjnej porcelanie, stawiając na indywidualizację, demokratyzację (dostępność), fusion (połączenie) i zmianę. To kontynuacja idei samodzielnego komponowania dań z karty, teraz przełożona jeszcze dalej – na indywidualne komponowanie zastawy stołowej- mówi Marek Cecuła – ceramik, projektant i dyrektor artystyczny Ćmielów Design Studio.” Porcelana-MIX&MATCH-Cosmopolitan-na-targach-we-Frankfurcie4MIX & MATCH Cosmopolitan – kolekcja wysokiej jakości porcelanowych talerzy ze specjalnie zaprojektowanymi, nowoczesnymi dekoracjami do samodzielnej aranżacji i tworzenia wyjątkowych kompozycji na stole. To system interaktywnej zastawy, stworzony z myślą o tym, by zapewnić niecodzienną oprawę codziennym posiłkom.Porcelana-MIX&MATCH-Cosmopolitan-na-targach-we-Frankfurcie5

Oparty o zasadę harmonijnego eklektyzmu, nada każdemu stołowi intrygujący, odrębny charakter. Dostępne elementy zastawy współgrają ze sobą, tworząc nieograniczoną liczbę kompozycji, dostosowanych do wnętrza i niepowtarzalnej atmosfery spotkania. Będzie można również skorzystać z gotowych, intrygujących kompozycji porcelany. Seria MIX& MATCH Cosmopolitan dostosowana jest do nowych potrzeb indywidualnych klientów i gastronomii.

Porcelana-MIX&MATCH-Cosmopolitan-na-targach-we-Frankfurcie6

Źródło: Porcelana Ćmielów

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
18 Świeżych trendów w projektowaniu wnętrz na 2014 r.

W tym artykule, będziemy zagłębiać się w to, co wierzymy, będzie dominować w trendach wystroju wnętrz w 2014 roku.  Trzeba przyznać,...

Close