Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Polska doskonałość – Comforty

Comforty to wiodąca, polska marka mebli tapicerowanych, które wyróżnia ponadczasowe, innowacyjne wzornictwo i doskonała jakość. Wśród współpracujących z marką projektantów znajduje się grono uznanych designerów o międzynarodowej renomie: Tomasz Augustyniak, Tomek Rygalik, Anderssen&Voll Studio, Philippe Nigro i Lucidi Pevere Studio.

 

Polska_doskonalosc_Comforty (2)

Targi w Mediolanie, 2014.  Comforty we wspaniałym towarzystwie Deligthfull.

Produkty Comforty obecne są na rynku od ponad 13 lat. Od 3 lat marka znajduje się w procesie kreowania nowej tożsamości, która opiera się na współpracy z polskimi i międzynarodowymi projektantami. Każdy z nich ma inne korzenie, inny bagaż kulturowy. Ich dotychczasowe doświadczenia to baza pomagająca zrozumieć różnice i elementy wspólne wynikające z tradycji, historii i różnych sposobów widzenia designu, jego roli i celów. Czerpiąc z tradycji polskiego przemysłu i rzemiosła, marka otwiera się na innowację w projektowaniu i produkcji mebli. Comforty ma pełną świadomość roli producenta w procesie postępu technologicznego. To dlatego projektanci związani z marką mają nieograniczone możliwości w tworzeniu zaawansowanych wzorniczo projektów.

 

Polska_doskonalosc_Comforty (7)

Targi w Mediolanie, 2011.

Comforty wykorzystuje do swoich produktów niestandardowe materiały takie jak beton czy Corian. Tworzy różnorodną kolekcję, którą cechuje doskonała jakość wykonania i dbałość o detal. Ponadczasowa i uniwersalna estetyka produktów Comforty stanowi o ich szczególnej wartości. Nowatorskie, funkcjonalne meble i lampy z kolekcji marki znajdują swoje miejsce zarówno w domowych wnętrzach, jak i w przestrzeniach publicznych.

 

Polska_doskonalosc_Comforty (1)

Targi w Mediolanie, 2014.  Comforty we wspaniałym towarzystwie Deligthfull.

SALONE INTERNAZIONALE DEL MOBILE 2014 – YOU. ME. DESIGN

Prezentacją kolekcji, zatytuoawaną Ty. Ja. Design, Comforty zadebiutowało w głównej przestrzeni targów Salone Internazionale del Mobile – Fiera di Milano, zapraszając publiczność do odkrycia kolekcji wiodącej polskiej marki mebli tapicerowanych, która konsekwentnie buduje międzynarodową rozpoznawalność w oparciu o świeże podejście do designu, znakomitą jakość i grono współpracujących projektantów. Na targach prezentowane były nowości oraz rozwinięte o nowe elementy, meble tapicerowane projektu Tomasza Augustyniaka, Philippe Nigro, duetu Lucidi Pevere i Tomka Rygalika. Comforty pokazało też nową kolekcję stolików projektu Doroty Koziary. Wystawa, zaprojektowana przez nią, zaaranżowana została we współpracy z wiodącą w branży, duńską marką tkanin tapicerskich Kvadrat, portugalską marką luksusowych lamp Delightfull oraz Carpet Sign, holenderskim producentem dywanów.  Wyjątkowym dopełnieniem aranżacji były kolaże autorstwa Tomasza Szerszenia.
Poniżej przedstawiamy niezastąpionych towarzyszy Comforty z iSaloni w Mediolanie z 2014 roku.
Polska_doskonalosc_Comforty (3)
Lampy Coltrane portugalskiej firmy Delightfull.

Lampy Delightfull to nowość na polskim rynku. Dla fanów jazzu, dobrego designu i wysokiej, precyzyjnej jakości wykonania, Delightfull to prawdziwe odkrycie.

Ekskluzywne, nowoczesne lampy wiszące, ścienne, biurkowe i podłogowe Delightfull inspirowane są jazzem i instrumentami muzycznymi: trąbkami, saksofonami, organami. Odrobina retro glamour dodaje im unikatowego charakteru, na skalę światową.

Te diamenty wśród lamp wykonane są z najwyższą precyzją. Delightfull dba o każdy szczegół, żaden element nie jest pozostawiony przypadkowi.

Polska_doskonalosc_Comforty (4)
Firma Carpet Sign jest producentem dywanów.
Polska_doskonalosc_Comforty (5)
Duńska firma Kvadrat, producent tkanin tapicerkich.
Żródło: comfortyskandynawskie
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
„Apartament/Sala Konferencyjna Kredytowa” – Warszawa

Autor:  Maciej Kurkowski, Maciej Sutuła Lokalizacja: Warszawa, Polska Inwestor:  Prywatny Powierzchnia całkowita:  216 m2 Kubatura: 842 m3 Projekt: 2013 Realizacja: 2013 Fotografie: Paulina...

Close