Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Polscy wystawcy na targach iSaloni w Mediolanie 2014

W dniach 8-13 kwietnia 2014 w Mediolanie odbędą się najważniejsze Międzynarodowe Targi design’u iSaloni.

Polscy-wystawcy-na-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2014-wejscieSalone Internazionale del Mobile to organizowane od 1961 roku najbardziej prestiżowe i uznane targi we Włoszech i na świecie.

Wydarzenie to, jest coroczną okazją do zapoznania się z ofertą firm przodujących w designie i nowoczesnym wzornictwie. To tu ogłaszane są premiery wiodących marek, tu odkrywa się talenty, kreuje trendy wnętrzarskie, które będą obowiązywały w nadchodzącym sezonie.

W tym roku weźmie w nich udział 1.749 wystawców oraz 650 projektantów i architektów. Ekspozycje targowe mają zająć powierzchnię ponad 340 tys. m2 kompleksu wystawienniczego Rho-Pero. Organizatorzy spodziewają się także około 300 tys gości, ze 160 krajów.

Polscy-wystawcy-na-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2014-plan

Na targach obecni będą także Polscy wystawcy. Wśród nich można wymienić firmy: Comforty, Paged Meble, Kler, Sed-Ja, Fameg.

Comforty, Stoisko: 14 E31, partner na stanowisku z Delightfull

Polscy-wystawcy-na-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2014-Comforty

COMFORTY to wiodąca, polska marka mebli tapicerowanych, które wyróżnia ponadczasowe, innowacyjne wzornictwo i doskonała jakość. Wśród współpracujących z marką projektantów znajduje się grono uznanych designerów o międzynarodowej renomie: Tomasz Augustyniak, Tomek Rygalik, Anderssen&Voll Studio, Philippe Nigro i Lucidi Pevere Studio.

W tym roku stoisko Comforty uświetniają lampy niezwykłej marki Delightfull. Niedawno powstała firma, robi furorę na całym świecie, podbija serca niezwykłymi projektami lamp w stylu vintage, inspirowanymi muzyką jazzową oraz najnowszą kolekcją Graphic. Delightfull można podziwiać w znanym na całym świecie ekskluzywnym sklepie Harrods.

Polscy-wystawcy-na-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2014-Delightfull

 

Kler, Stoisko: 14 B37

Polscy-wystawcy-na-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2014-Kler

Pracownia zajmuje się zamówieniami specjalnymi, niespotykanymi i nieszablonowymi. Opracowuje projekty oryginalne, powstałe w jednym egzemplarzu, na potrzeby szczególnego, nietypowego miejsca. Są to w pełnym znaczeniu tego słowa realizacje skrojone na miarę.Kler Atelier opracowuje także własne wzory mebli – krótkoseryjne, limitowane edycje, różniące się od mebli katalogowych.
Sed-Ja, Stoisko: 18 B04

Polscy-wystawcy-na-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2014-sedja

Sed-ja specjalizuje się w produkcji nowoczesnych krzeseł, foteli, stołków zrobionych z  buku i dębu. Meble Sed-ja zaprojektowane są w taki sposób aby jak najlepiej służyć w biurach, hotelach, restauracjach i rezydencjach. Celem firmy jest wyprodukowanie produktów o niezwykłej jakości wzornictwa, która powinna zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Fameg, Stoisko: 14 E49

Polscy-wystawcy-na-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2014-fameg

Fameg rozwija tradycyjne rzemiosło produkcji mebli giętych z szacunkiem do otaczających ich ludzi i natury. Z pasją angażują się w tworzenie wyjątkowych kolekcji, które stanowią o wyjątkowości wnętrz użytkowanych przez pokolenia. Od samego początku działalność Fameg oparta była na niezwykłym dziedzictwie Michaela Thoneta. Klasyczne już meble thonetowskie słyną ze swej stylistyki, lekkości oraz wyjątkowej trwałości.

 

Paged Meble, Stoisko: 18 D18Polscy-wystawcy-na-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2014-pagedmeble

Paged Meble posiadająca bogatą ofertę tradycyjnych i nowoczesnych mebli (pojedyncze i zestawy) dla rynku mieszkaniowego oraz kontraktowego. Firma cechują się unikalnym i nowatorskim wzornictwem, różnorodnością wykończenia, a przede wszystkim dużym udziałem starannie wyselekcjonowanego drewna litego i naturalnych oklein.

Źródłoshowmyhome

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Young Design, wyniki konkursu na targach Light+Building

Light+Building – to największe i prestiżowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów. (30.03 – 4.04 2014 r. Frankfurt nad...

Close