Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Polscy Projektanci Wnętrz / Maszroom

Kolejny post zainspirowany najlepszymi polskimi projektantami wnętrz. Dzisiaj nasz wybór padł na firmę Maszroom.

Jak piszę o sobie skromnie właścicielka studia: “Zaczęło się niewinnie, od podjęcia wnętrzarskiego wyzwania.W trakcie okazało się, że dobieranie kolorów, wyszukiwanie mebli i dodatków to coś, co lubię robić. Do tej pory to była pasja, ale dopiero to doświadczenie uświadomiło mi, że ta pasja powinna przerodzić się w codzienne zajęcie.Od tamtej pory minęło już kilka lat – z jednej strony lat nauki, szkoleń i kursów, z drugiej szlifowania umięjętności w praktyce. Na mieszkaniach, początkowo znajomych i znajomych znajomych, uczyłam się, co można i czego się nie da. Aranżowanie wnętrz zawsze sprawia mnóstwo radości, zwłaszcza w tych momentach, kiedy można zobaczyć efekty swojej pracy. To niepowtarzalne uczucie, kiedy rysunek staje się rzeczywistością.”

A co sami klienci mówią na temat maszroomu? Poniżej przedstawiamy kilka opini klientów:

Kontakt do firmy Maszroom dostałem od znajomych. Nie miałem pojęcia jak wykończyć moje mieszkanie, ani jaki styl najbardziej by do mnie pasował. Współpraca z biurem projektowym rozpoczeła się od długiej rozmowy,  podczas której Pani Karolina szczegółowo przeanalizowała moje potrzeby. Efektem był projekt, który idealnie trafił w moje gusta. Jestem przekonany, że samodzielnie nie byłbym w stanie urządzić mieszkania z takim wyczuciem smaku jak przy pomocy Maszroom. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Mieliśmy przyjemność korzystać z usług firmy Maszroom podczas generalnego remontu naszego mieszkania. Dzięki pomocy Pani Karoliny z małego, nieustawnego mieszkania w starym budownictwie, udało się stworzyć przestronną i nowoczesną przestrzeń. Otrzymaliśmy kompleksowy projekt, począwszy od nowego układu ścian, skończywszy na doborze kolorów i dodatków. Niekonwencjonalne podejście do projektowania wnętrz zaowocowało wnętrzem pełnym harmonii i piękna. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście, zaangażowanie i ogomny wkład pracy.

Z pełnym przekonaniem i przyjemnością chcielibyśmy polecić pracownie projektową Maszroom. Wybierając projektanta wnętrz kierowaliśmy się głównie zdjęciami dotychczasowych realizacji.  Zależało nam, aby nasze mieszkanie było wyjątkowe i nie kopiowało mieszkań z katalogów wnętrzarskich. Pani Karolina indywidualnie podeszła do naszego zlecenia i niczego nam nie narzucała. Wszystkie propozycje były skrojone na miarę naszych potrzeb, dzięki czemu wspaniale się czujemy w naszym nowym mieszkaniu i nie zamienilibyśmy go na żadne inne. Jest dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy.

Maszroom

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Maszroom-02

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Maszroom-01

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Maszroom-03

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Maszroom-04

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Maszroom-05

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Maison & Objet Paris – Projektant Roku

Urodzony w 1977 roku w Toronto, w Kanadzie, Oki Sato studiował architekturę na Waseda Univertiry w Tokyo. W 2002 uzyska...

Close