Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Polacy na międzynarodowych targach iSaloni w Mediolanie 2015

Świat meblarski żyje obecnie jednym z najważniejszych, corocznych wydarzeń w dziedzinie design’u – międzynarodowymi targami Salone Internazionale del Mobile, które są organizowane w Mediolanie w ramach Milan Design Week (14-19 kwietnia). Jest to już 54. edycja tych najważniejszych i najsłynniejszych targów meblowych na świecie. Tak jak w poprzednim roku, iSaloni są zorganizowane na ogromnej powierzchni 200 tys. m2  w centrum targowym Rho-Pero 2.

 Dom-wnetrze-Polacy-na-międzynarodowych-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2015-1

Milan Design Week to niezwykła okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, ponieważ biorą w nim udział przodujące firmy i najznakomitsze postacie ze świata design’u. W targach iSaloni biorą udział setki wystawców, dlatego konkurencja jest bardzo wysoka i ciężko jest się wyróżnić na tle tylu wspaniałych marek i ich produktów. Wystawa mebli jest w tym roku podzielona na trzy działy: nowoczesną, klasyczną i designerską. Dodatkowo, w ramach targów odbędzie się wystawa sprzętu oświetleniowego – biennale „Euroluce”.

Zobacz również: NAJBARDZIEJ LUKSUSOWE MARKI NA TARGACH ISALONI W MEDIOLANIE 2015

Od wielu lat Polskie firmy meblarskie są obecne na międzynarodowych targach iSaloni. Również w tym roku goście tego międzynarodowego wydarzenia będą mieli okazję podziwiać polskie produkty. Wśród wystawców z Polski znajdują się między innymi: Paged Meble, Kler, Nowy Styl, Comforty, Fameg.

Paged Meble – HALL 08 – STAND D 30

Paged Meble to firma, która może poszczycić się ogromnym doświadczeniem i tradycją, ponieważ historia przedsiębiorstwa sięga 1881 roku, kiedy w Jasienicy powstała jedna z pierwszych na świecie fabryk mebli. Obecnie Paged Meble należy do czołowych europejskich producentów mebli, a flagowym produktem tej firmy są meble gięte – unikalne i ręcznie wytwarzane tylko w paru miejscach na całym świecie.

 Dom-wnetrze-Polacy-na-międzynarodowych-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2015-2

Kler – HALL 14 – STAND B 37

Firma Kler została założona w 1973 roku przez Piotra Klera, którego mottem zawodowym zawsze było i nadal jest zamiłowanie do perfekcji. Dzięki tej zasadzie założycielowi firmy udało się przekształcić mały warsztat rzemieślniczy w firmę produkującą meble wypoczynkowe cieszące się wysokim uznaniem klientów. Z roku na rok firma umacnia swoją silną pozycję na rynku krajowym i światowym.

 Dom-wnetrze-Polacy-na-międzynarodowych-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2015-3

Nowy Styl – HALL 24 – STAND A 07 A 11

Firma Nowy Styl zajmuje się tworzeniem kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Cechą charakterystyczną firmy jest jej elastyczność i dbałość o potrzeby klienta, dzięki czemu każda oferta jest „szyta na miarę”. Doświadczenie i innowacyjność Nowego Stylu zapewniły jej pozycję jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w swojej branży w Europie.

 Dom-wnetrze-Polacy-na-międzynarodowych-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2015-4

Comforty – HALL 10 – STAND B 08

Comforty to jedna z przodujących marek mebli tapicerowanych w Polsce, która pochodzi z regionu o bardzo długich tradycjach meblarskich, czyli z Wielkopolski. Cechą charakterystyczną tej firmy jest otwartość na nowe trendy, która jest źródłem współpracy z wieloma projektantami i designerami o międzynarodowej renomie.

 Dom-wnetrze-Polacy-na-międzynarodowych-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2015-5

Fameg – HALL 14 – STAND E 40

Fameg to firma, która może pochwalić się długą tradycją wytwarzania unikalnych mebli giętych. Jej początki związane są z uruchomioną przez rodzinę Thonetów w 1881 roku fabryką mebli giętych „Bracia Thonet”. Obecnie Fameg należy do światowych liderów swojej branży.

 Dom-wnetrze-Polacy-na-międzynarodowych-targach-iSaloni-w-Mediolanie-2015-6

Zobacz również: POLSCY WYSTAWCY NA TARGACH ISALONI W MEDIOLANIE 2014

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najbardziej luksusowe marki na targach iSaloni w Mediolanie 2015

W dniach 14-19 kwietnia 2015 r. są organizowane w Mediolanie najważniejsze Międzynarodowe Targi design’u iSaloni, na których można zobaczyć najnowsze...

Close