Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Palm Springs Collection od Tomlinson – High Point Market 2015

High Point Market to wydarzenie pełne ciekawych, a czasami nawet zaskakujących premier produktów. Goście obecnie trwającej wiosennej edycji tych międzynarodowych targów meblowych (które kończą się 23 kwietnia) również będą mieli przyjemność zobaczyć prezentacje najnowszych kolekcji przodujących firm meblowych.

Palm-Springs-Collection-od-Tomlinson–High-Point-Market-2015-2

Jedną z premier, na którą warto zwrócić uwagę, jest pokaz najnowszej kolekcji firmy Tomlinson. Ta amerykańska firma meblowa może pochwalić się długą tradycją, a także popularnością swoich produktów, które można spotkać nawet w Białym Domu. Tomlinson dzieli się na cztery działy: Erwin Lambeth, Tomlinson, Directional i Carter Furniture. To właśnie Carter Furniture zaprezentuje podczas targów High Point Market 2015 najnowszą kolekcję Palm Springs, która została stworzona przez światowej sławy projektanta, Michaela Wolk.

Zobacz również: NAJLEPSZE FIRMY MEBLOWE NA TARGACH HIGH POINT MARKET 2015

Palm-Springs-Collection-od-Tomlinson–High-Point-Market-2015-4

Kolekcja Palm Springs, jak sama nazwa wskazuje, jest inspirowana oryginalnymi i niezwykłymi elementami sztuki nowoczesnej i architektury, które można znaleźć w Palm Springs. Według projektanta, Michaela Wolk, najlepszym określeniem stworzonej przez niego kolekcji mebli jest nowoczesność i modernizm. Meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadają wykończenie z hebanu. Co interesujące, poszczególne elementy zostały nazwane po imionami architektów, pisarzy i aktorów, którzy żyli w Palm Springs. Twórca kolekcji wyjaśnił, że zabieg ten jest formą podziękowania tym wspaniałym postaciom za entuzjazm, witalność i niezwykły styl, który wnieśli do Palm Springs.  Początkowy zbiór będzie obejmował 28 elementów.

Tomlinson to firma pochodząca z Karoliny Północnej, która została założona w 1901 roku. Należy do najlepszych firm meblowych w Stanach Zjednoczonych, a jej produkty cieszą się bardzo dobrą opinią wśród miłośników design’u z całego świata. Tomlinson miał przyjemność współpracować z najlepszymi designerami z całego świata.

 Palm-Springs-Collection-od-Tomlinson–High-Point-Market-2015-3

Zobacz również:  NOWA KOLEKCJA 2015 OD BOLIA

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsze firmy meblowe na targach High Point Market 2015

W dniach 18-23 kwietnia w Nowym Jorku odbywa się jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń, które jest obowiązkowe dla wszystkich osób...

Close