Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najnowsze trendy z High Point Market – Kolory na wiosnę/lato 2015

High Point Market, czyli jedne z najważniejszych międzynarodowych targów meblowych, mają wiele do zaoferowania swoim gościom. Jest to miejsce, gdzie można zapoznać się z ofertą najlepszych firm meblowych z całego świata, a także obejrzeć ich najnowsze kolekcje, które dopiero zostaną wprowadzone na rynek.

Zobacz również: NAJLEPSZE FIRMY MEBLOWE NA TARGACH HIGH POINT MARKET 2015

Jednak High Point Market oferuje o wiele więcej. Odwiedzając liczne wystawy i biorąc udział w różnych wydarzeniach przygotowanych przez organizatorów można dowiedzieć się wiele o najnowszych trendach w świecie designu. Podczas obecnie trwających targów High Point Market (18-23 kwietnia) zostały przedstawione najmodniejsze kolory na sezon wiosna/ lato 2015. Wybór odpowiedniego koloru jest jednym z najważniejszych etapów w procesie projektowania.

Marsala

Kolor określony mianem marsala to rdzawy, ciemny odcień miedzi. Został on wybrany kolorem roku 2015 przez ekspertów i projektantów z Pantone Color Institute. Coroczne wybory Pantone sprawiają, że wskazane przez nich barwy natychmiast pojawiają się na wybiegach, sklepach, designie użytkowym i przemysłowym. Ciepły i elegancki kolor marsala zastąpił ubiegłoroczną fioletową orchideę.

Dom-wnetrze-Najnowsze-trendy-z-High-Point-Market–Kolory-na-wiosnę-lato-2015-1

Wales Sofa – Brabbu

Złoty

Złoty jest kolorem, które zawsze można spotkać w świecie mebli, jednakże zazwyczaj jest on używany do ozdobnych elementów lub wykończeni. Natomiast, na targach High Point Market pojawiły się elementy całe pokryte tą ciepłą barwą.

Dom-wnetrze-Najnowsze-trendy-z-High-Point-Market–Kolory-na-wiosnę-lato-2015-2

Camilia Armoire – Koket

Miedziany

Metaliczne odcienie stają się coraz popularniejsze w nowoczesnym wzornictwie i designie. Chłodne błękity i zielenie, które dominowały przez ostatnie lata są zastępowane przez ciepłe odcienie różu, czerwieni i pomarańczy. Kolor miedziany jest właśnie połączeniem takich barw z dodatkiem metalicznego połysku.

Dom-wnetrze-Najnowsze-trendy-z-High-Point-Market–Kolory-na-wiosnę-lato-2015-3

Carved stool  – Boca do Lobo

Pastele

Kolory pastelowe to powracający tren w okresie wiosenno-letnim, nie tylko w świecie mody, ale także mebli. Również w tym roku projektanci i eksperci proponują nam powrót do tych delikatnych barw.

Dom-wnetrze-Najnowsze-trendy-z-High-Point-Market–Kolory-na-wiosnę-lato-2015-4

Sheridan Daybed and Elle Chair by Tobi Fairley – CR Laine

Kolory neutralne

Kolory neutralne, to takie, które wprowadzają harmonię i spokój do wnętrza. Zaliczają się do nich: klasyczny kolor biały, jasne odcienie brązu, beżu czy szarości.

Dom-wnetrze-Najnowsze-trendy-z-High-Point-Market–Kolory-na-wiosnę-lato-2015-5

Desire Sofa – Koket

Odważne kolory

Odważne, mocne kolory to kolejny powracający trend w okresie wiosenno-letnim. Kluczem do ich odpowiedniego wykorzystania jest połączenie ze spokojniejszymi, neutralnymi odcieniami.

Dom-wnetrze-Najnowsze-trendy-z-High-Point-Market–Kolory-na-wiosnę-lato-2015-6

Sidney Chair Wesley Hall

Zobacz również: PALM SPRINGS COLLECTION OD TOMLINSON – HIGH POINT MARKET 2015

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Palm Springs Collection od Tomlinson – High Point Market 2015

High Point Market to wydarzenie pełne ciekawych, a czasami nawet zaskakujących premier produktów. Goście obecnie trwającej wiosennej edycji tych międzynarodowych targów...

Close