Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najnowsze tendencje w projektowaniu- apartamentowiec Dune w Mielnie

Najnowsze tendencje w projektowaniu, najszlachetniejsze tworzywa, a do tego ikoniczne designerskie dodatki. To wszystko połączyli w nowym projekcie kreator mody Maciej Zień oraz architektki Dorota Kuć i Karina Snuszka z pracowni architektonicznej Mood Works. Wspólnie opracowali wnętrza wyjątkowego penthouse’u dla apartamentowca Dune w Mielnie, w Polsce.

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_1

Apartament nad morzem to marzenie wielu. Wydmy, stonowane kolory, szum morza i dystans od wielkomiejskiego zgiełku – ten niezwykły klimat sprawia, że chcemy zamieszkać nad morskim brzegiem. Jest jednocześnie inspiracją dla projektantów, by poszukiwali nowych, unikalnych rozwiązań estetycznych i funkcjonalnych.

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_2

Lampa wisząca BRUBECK Delightfull, kinkiet BRUBECK Delightfull

W nadbałtyckich apartamentach Dune współpraca projektanta mody i architektek zaowocowała projektem, który wyróżnia luksusowy charakter i wyczucie trendów. Wnętrze inspirowane jest stylem marynistycznym – mieszanką południowego, jasnego światła i metalowych, szlachetnych wykończeń. W projekcie wykorzystano meble tapicerowane i stoliki Flexform i Poliform, które tworzą miejsca do spotkań, rozmów, wspólnego wypoczynku, a także stylowe lampy Delightfull nadające wnętrzu ponadczasowy charakter oraz lampy Roll&Hill. Dywany CC-Tapis to luksusowe uzupełnienie wnętrza.

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_3 Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_4

Lampa podłogowa, BRUBECK  Delightfull

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_8

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_7

Lampa stołowa TURNER Delightfull

Dune to luksusowy apartamentowiec położony bezpośrednio przy promenadzie nadmorskiej w Mielnie, kilka kroków od plaży. Mieści w sobie 114 apartamentów o zróżnicowanym układzie i powierzchni. Zdecydowana większość z loggią lub tarasem oraz bezpośrednim widokiem na morze. Na dachu apartamentowca ulokowanych zostało sześć wyjątkowych penthouse’ów – każdy z widokiem na Bałtyk oraz panoramę Mielna.

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_10

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_5

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_12

Kinkiet BRUBECK Delightfull

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_9

Projekt Macieja Zienia oraz Doroty Kuć i Kariny Snuszki z pracowni Mood Works opracowany został w formie wizualizacji. Każdy właściciel apartamentu Dune ma możliwość bezpłatnego wykorzystania projektu i realizacji wizji projektantów w swoim letnim mieszkaniu.

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_11

 

Źródło: Firmus

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
TOP 10 luksusowe hotele na Mistrzostwa Świata w Brazylii 2014

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej przyciągają niesamowite zainteresowanie publiczności.  Dzięki temu drużyny piłkarskie są objęte najlepszą obsługą w każdej części...

Close