Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsze Hotele w Polsce / Sheraton Hotel

Sheraton Krakow HOTEL to 5-gwiazdkowy hotel położony nad brzegiem Wisły, który oferuje gościom najwyższą jakość usług oraz przepiękny widok na Bulwary Wiślane w Krakowie oraz Zamek Królewski na Wawelu. Od Rynku Głównego, Kazimierza i najważniejszych atrakcji Krakowa dzieli go jedynie 10-minutowy spacer.
Sheraton w Krakowie oferuje przestronne, zaprojektowane w eleganckim i ponadczasowym krakowskim stylu pokoje i apartamenty, wyposażone w niezwykłe łóżka Sweet Sleeper. Pobyt w wybranym pokoju z widokiem na Wawel na długo pozostanie  w pamięci.

Różnorodna kuchnia i ciepła atmosfera restauracji i barów hotelu Sheraton Krakow gwarantują wyjątkowe wrażenia kulinarne. W restauracji The Olive, barze SomePlace Else, Qube Vodka Bar & Cafe oraz na Tarasie Widokowym hotel serwuje polskie specjały, wykwintne dania kuchni śródziemnomorskiej i przysmaki tex-mex.

Sheraton Hotel

-Najlepsze-Polskie-Hotele-Hotel-Sheraton-09

-Najlepsze-Polskie-Hotele-Hotel-Sheraton-2

-Najlepsze-Polskie-Hotele-Hotel-Sheraton-05

-Najlepsze-Polskie-Hotele-Hotel-Sheraton-06

-Najlepsze-Polskie-Hotele-Hotel-Sheraton-08

Autor: Carolina Costa
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsze Polskie Hotele w Polsce / Hotel Andel’s

Czterogwiazdkowy andel's Hotel Łódź przyciąga wzrok dzięki imponującej czerwonej fasadzie z palonych cegieł odrestaurowanego budynku XIX-wiecznej przędzalni i znajduje się na terenie...

Close