Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsze firmy meblowe na targach High Point Market 2015

W dniach 18-23 kwietnia w Nowym Jorku odbywa się jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń, które jest obowiązkowe dla wszystkich osób interesujących się nowoczesnym design’em, dekoracją wnętrz i najnowszymi trendami w meblarstwie. High Point Market to targi meblowe o międzynarodowej sławie, podczas których można zapoznać się z ofertą przodujących firm meblowych i designerów. W obecnej edycji targów uczestniczy ponad 2 tys. wystawców pochodzących z ponad 100 krajów, których podstawowym celem jest zaprezentowanie gościom swoich najnowszych i najlepszych mebli. Podczas obecnie odbywających się targów zostanie przedstawionych 10 tys. nowych produktów. Nigdzie indziej nie spotka się aż tylu sławnych wystawców ani tak wspaniałych produktów zgromadzonych w jednym miejscu!

Zobacz również: NAJBARDZIEJ LUKSUSOWE MARKI NA TARGACH ISALONI W MEDIOLANIE 2015

High Point Market odbywają się dwa razy do roku i za każdym razem są odwiedzane przez ponad 75 tys. gości. Targi są organizowane na ogromnej powierzchni wystawowej liczącej ponad milion metrów kwadratowych. Goście odwiedzający High Point Market mogą wziąć udział w różnych dodatkowych spotkaniach, które są podzielone na dwie główne kategorie: towarzyskie i edukacyjne.

Dom-wnetrze-najlepsze-firmy-meblowe-na-targach-High-Point-Market-2015-6

Wśród licznych wystawców są obecne najważniejsze marki ze świata meblarstwa. Na obecnej wiosennej edycji targów High Point Market również pojawiły się gwiazdy w dziedzinie design’u mebli. Oto wielka trójka firm meblarskich, które biorą udział w High Point Market 2015: Boca do Lobo, Lasvit i Saloom.

Boca do Lobo – to portugalska marka, która ma w swojej ofercie bardzo eleganckie i luksusowe meble. Każdy, kto poszukuje wyjątkowego elementu do swojego domu, na pewno znajdzie taki produkt wśród mebli Boca do Lobo.

Dom-wnetrze-najlepsze-firmy-meblowe-na-targach-High-Point-Market-2015-2

Lasvit –  to stosunkowo młoda, bo założona dopiero w 2007 roku, czeska marka, która specjalizuje się w produkcji bardzo eleganckich szklanych lamp i żyrandoli, a także różnych elementów ozdobnych, również zrobionych ze szkła. Założyciel firmy, Leon Jakimič, może poszczycić się wieloma nagrodami, które uzyskały jego kolekcje oświetlenia.

Dom-wnetrze-najlepsze-firmy-meblowe-na-targach-High-Point-Market-2015-3

Saloom – to firma, która skupia się na produkcji mebli do jadalni. Według założycieli tej marki, Peter’a i Lindy Saloom, to właśnie jadalnia jest sercem całego domu, dlatego tak ważne jest, aby mieszkańcy czuli się w niej jak najlepiej. Saloom może poszczycić się długą tradycją wytwarzania, ponieważ firma została założona w 1982 roku.

Dom-wnetrze-najlepsze-firmy-meblowe-na-targach-High-Point-Market-2015-4

Zobacz również: ZIĘTA PROZESSDESIGN Z BOCA DO LOBO NA MAISON & OBJET W PARYŻU

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Gdzie dobrze zjeść w Mediolanie?

W Mediolanie nadal trwa Milan Design Week i w jego ramach jedna z najważniejszych corocznych imprez meblowych, czyli Salone Internazionale...

Close