Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Projektanci Wnętrz / Medusa Group

Pragniemy przedstawić Państwu kolejnych wybitnych polskich projektantów wnętrz. Tym razem nasz wybór padł na Medusa Group, została założona w 1997r. przez Przemo Łukasika i Łukasza Zagałę.

Jak sami właśiciele piszą”Jesteśmy interdyscyplinarnym studiem projektowym zangażowanym w projekty związane z architekturą, urbanistyką, grafiką, designem i sztuką wizualną. Nasze projekty są laureatami wielu nagród krajowych i zagranicznych. Realizujemy projekty jako generalny projektant i współpracujemy z renomowanymi biurami inżynierskimi oraz bierzemy aktywny udział w procesie realizacji inwestycji.Nasze biuro znajduje się w centrum Bytomia przy ulicy Józefczaka 35 na terenie własnej nieruchomości: w postaci zaadaptowanego dla celów biurowych dawnego obiektu fabrycznego o powierzchni 1400m2.”

Z uwagi na realizacje wielu obiektów poza obszarem Śląska medusa group posiada biura partnerskie w większych miastach tj. w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie i Gdańsku, co pozwala na sprawne realizowanie projektów na terenie całego kraju.

Za sprawą wielu twórczych projektów, wiele razy narazili się na krytykę. Gdy po raz pierwszy zaprezentowano projekt biurowca dla firmy doradczej Roedl & Partner, od razu wzbudził wiele kontrowersji. Jedni chwalili jego czarną, powściągliwą i pragmatyczną bryłę, inni krytykowali i prostą formę i charakterystyczny kolor. Niemniej realizacja została doceniona – otrzymała Platynowe Wiertło 2010, została wyróżniona w konkursie Architektura Roku Województwa Śląskiego 2009/2010.  W ubiegłym roku pojawiła się w naszym albumie “101 najciekawszych polskich budynków”, a w tym roku została nominowany do nagrody “Superjednostka”, czyli architektonicznego wyróżnienia za najlepszą realizację w regionie, które przyznaje katowickie stowarzyszenie Moje Miasto. Czy kolejne czarne projekty powtórzą ten sukces?

Co Państwo sądzą o Medusa Group? Jesteśmy bardzo ciekawi i czekamy na Państwa opinie!

Medusa Group

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-MedusaGroup-1

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-MedusaGroup-2

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-MedusaGroup-03

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-MedusaGroup-04

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-MedusaGroup-05

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata Wojciechowska
Małgorzata Wojciechowska
8 years ago

Ja bym tutaj dodała http://www.kaminskadorota.pl nazwa może nie jest piorunująca ale za to portfolio na stronie zachęca bardzo !

Read previous post:
Najlepsi Polscy Projektanci Wnętrz / Interium Studio

Szanowny Państwo, rok 2015 pragniemy rozpocząć przedstawiając kolejnych fantastycznych, polskich projektantów wnętrz z których możemy być bardzo dumni. Dzisiaj nasz...

Close