Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Projektanci Wnętrz / KUOO Architects

 Dzisiaj nasz kolejny post będzie wyjątkowy. Dotyczyć będzie jednej z najlepszych polskich firm architektonicznych która to cieszy się bardzo dobrą reputacją i traktuje każdego klienta w sposób indywidualny i wyjątkowy. Poniżej przedstawiamy bliżej sylwetkę wspomnianej firmy.

Jak sami piszą o sobie autorzy: “KUOO ARCHITECTS jest firmą zajmującą się architekturą i architekturą wnętrz. Najlepiej czujemy się w architekturze współczesnej. Prostej i ponadczasowej. Nic więc dziwnego, że nie interesują nas realizacje klasyczne w duchu lub stylizacje. Za najważniejsze uważamy rozwiązania architektoniczne: funkcjonalność, układ przestrzenny, światło, proporcje brył. Walorów architektonicznych nie mają podkreślać dekoracje – bo te wprowadzamy oszczędnie – lecz szlachetne materiały, wyszukane faktury, stonowana kolorystyka. To dzięki nim udaje się wykreować poczucie ładu i spokoju.

KASIA KUO STOLARSKA (dawniej Rydzyńska) działa na rynku projektowania wnętrz od 1998 roku. Była współzałożycielką firmy Rydzyńska Studio (2002-2006), potem firmy Rydzyńska Design (2006- 2012), która to właśnie zmieniła nazwę na KUOO ARCHITECTS.

“Jeśli marzycie o spokojnym, harmonijnym wnętrzu to koniecznie wybierzcie się do KUOO architects. Zaprojektują wam zarówno dom jak i wnętrze mieszkania, biura, sklepu czy baru. Założycielką KUOO jest Kasia KUO Stolarska, która działa na rynku projektowania wnętrz już od 1998 roku i od wielu lat współpracuje z mediami jako ekspert, m.in. dla Dzień Dobry TVN, Dom i Wnętrze, Moje Mieszkanie itp.Wnętrza KUOO architects są bardzo współczesne, proste i właśnie dzięki tej prostocie ponadczasowe. Podstawą pracy architektów są proporcje, szlachetne materiały, wyszukane faktury i stonowana kolorystyka, które wspólnie tworzą funkcjonalne i harmonijne wnętrze. KUOO stosują proste formy a mimo to ich wnętrza są nietuzinkowe i mają wręcz spektakularny efekt, o czym możecie się przekonać oglądając poniższe zdjęcia kilku realizacji.”

Poniżej kilka projektów w wykonainu KUOO ARCHITECT, co Państwo o nich sądzą?

Kuoo Architects

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnętrz-Kuoo-Architects-01

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnętrz-Kuoo-Architects-02

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnętrz-Kuoo-Architects-03

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnętrz-Kuoo-Architects-04

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnętrz-Kuoo-Architects-05

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsi Polscy Architekci – Kropka Projekt

Dzisiaj kolejna odsłona najlepszych polskich architektów. Nasz wybór padł na fantastyczną firmę Kropka Projekt która to od lat cieszy się...

Close