Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Projektanci Wnętrz / Interium Studio

Szanowny Państwo, rok 2015 pragniemy rozpocząć przedstawiając kolejnych fantastycznych, polskich projektantów wnętrz z których możemy być bardzo dumni. Dzisiaj nasz wybór padł na Interium Studio. Jak zawsze, czekamy z napięciem na Państwa opinie.

Interium Studio to autorska pracownia architektoniczna, którą w 2005r. założyły Dorota Kuć i Karina Snuszka. Obie ukończyły architekturę na Politechnice Poznańskiej. Odbyły też kilkuletnie stypendia naukowe na włoskich uczelniach: Politecnico di Milano Wydział Architektury (Dorota) i Universita di Perugia Wydział Historii Sztuki ( Karina ). Po studiach Dorota pracowała w biurach architektonicznych w San Francisco i Marbelli, natomiast Karina współpracowała z The Prince’s Foundation of the Built Environment ( fundacja Księcia Walii zajmująca się rewitalizacją architektury i urbanistyki ).

Pracę z Klientem zaczynają od rozpoznania jego potrzeb i emocji. Szkice projektów powstają już w trakcie pierwszych spotkań z Klientem i rozmów o designie oraz trendach. Celem jest stworzenie klimatycznego wnętrza dostosowanego do potrzeb klienta. Realizacje Interium Studio często goszczą na łamach polskich i zagranicznych magazynów wnętrzarskich, a Dorota i Karina często występują w roli ekspertów w programach telewizyjnych i na łamach prasy. Wspólnie prowadzą showroom MOOD, który jest salonem flagowym Poliformu i Varenny w Polsce i butik MOOD, w którym sprzedawane są produkty marki Etro.

Jak sami piszą o swoich projektach: “Przedwojenny modernizm i najlepszy włoski design przeplatają się i uzupełniają w tym apartamencie. W kamienicy z lat 30. można łatwo poczuć elegancję i czar przedwojennej Warszawy, a włoskie meble od najlepszych designerów idealnie wypełniają apartament luksusem i funkcjonalnością.”

Interium Studio 

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Interium-02

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnętrz-Interium-Studio-08

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Interium-03

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Interium-04

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Interium-07

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsi Polscy Projektanci – Puhalska Design

Pragniemy przedstawić Państwu kolejną polską firme która zmieniła rynek projektowania wnętrz na lepsze. Dzisiaj nasz wybór padł na Puhalska Design....

Close