Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Projektanci Wnętrz / Aurelia Palczewska

Dzisiaj pragniemy przedstawić Państwu firmę bardzo ciekawą. Jak piszę właścicielka studia Pani Aurelia Palczewska:”Każdy projekt to dla mnie pełne zaangażowanie i otwartość na Wasze potrzeby i preferencje. Staram się, aby projekty mieszkań, miejsc pracy i wypoczynku jak najbardziej odpowiadały Waszemu stylowi życia, charakterowi i upodobaniom. Sukcesem jest dla mnie Wasze zadowolenie i satysfakcja.

Projektowaniem zajmuję się od 2009 roku. Zdobywałam doświadczenie w znanej lokalnej firmie budowlanej IPB oraz u cenionych olsztyńskich architektów. Brałam udział w projektowaniu domów nowoczesnych i w tradycji mazurskiej, a także większych obiektów – osiedla “Wichrowe Wzgórze” w Olsztynie, czy sieci budynków handlowo-usługowych, m.in. Agroma, Intermarche i Bricomarche. Ponadto projektowałam wnętrza – zarówno mieszkalne, jak i usługowe, m.in. gabinety lekarskie, wnętrza biurowe oraz supermarketów. Projekty zieleni tworzyłam do inwestycji handlowo-usługowych oraz przy domach prywatnych, a także do aranżacji loggi, tarasów i balkonów.
Posiadając tak stabilne doświadczenie oraz kilkukierunkowe wykształcenie (architektura, budownictwo, architektura krajobrazu) postanowiłam założyłć własną pracownię, aby  pomagać Wam w tworzeniu Waszej indywidualnej przestrzeni…”

Aurelia Palczewska

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Aurelia-Palczewska-02

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Aurelia-Palczewska-01

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Aurelia-Palczewska-04

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Aurelia-Palczewska-03

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Aurelia-Palczewska-05

 

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsi Polscy Projektanci Wnętrz / Pracownia Wnętrza Szyte Na Miarę

Nasz dzisiejszy wybór padł na pacownie Wnętrza Szyte Na Miarę. Jak piszą właścicielki: ''Pracownia Wnętrza to miejsce, w którym przełożyMY...

Close