Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Projektanci / Studio Forma 96

Poniżej, pragniemy przedstawić Państwu jedno z najbardziej popularnych studiów w Polsce. Nazywa się ono Studio Forma 96. Poniżej przedstawiamy bliższe szczegóły o wspomnianej pracowni która zrewolucjonowała polski rynek dekoracji wnętrz. Od projektowania wszystko się zaczyna. To główna część pracy. Architekci, którzy pracują w ich studiach to doświadczony i bardzo twórczy zespół. Entuzjazm, który towarzyszy każdemu nowemu projektowi idzie w parze z odpowiedzialnością za każdą postawioną kreskę. Mają oni świadomość, że przychodząc do nich obdarzają ich zaufaniem, dlatego też  projekty są syntezą tego, co estetycznie najbardziej koresponduje z  gustem klienta oraz funkcjonalności, użyteczności i jak najlepszego dopasowania się do Państwa ram budżetowych.
Firma Studio Forma 96 została założona w 1991 roku przez architektów: Michała Urbaniaka i Janusza Będkowskiego. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, w zabytkowej kamienicy w centrum miasta, dwa kolejne salony  mieszczą się  w Warszawie i Wrocławiu. Firma projektuje i urządza luksusowe, ekskluzywne domy i apartamenty. Specjalizuje się w realizacjach kompleksowych – od koncepcji projektowej po profesjonalny montaż. Doświadczony zespół architektów daje gwarancję projektów na najwyższym poziomie. Urządzając wnętrza najbardziej wymagających polskich i zagranicznych Klientów, studio współpracuje także z wieloma zewnętrznymi pracowniami architektonicznymi. Studio Forma 96 od dwudziestu lat konsekwentnie realizuje obraną strategię rozwoju, opartą na wyłącznej dystrybucji na rynku  polskim najlepszych światowych marek meblowych:

SieMatic – niemiecki producent najwyższej klasy kuchni do zabudowy. Bezkompromisowa jakość i funkcjonalność oraz elastyczność oferty powodują, że marka SieMatic jest niezmiennie od lat wiodącym produktem Studio Forma 96.

Poliform – włoska fabryka  będąca światowym liderem w produkcji doskonałych systemów mebli do garderób, bibliotek, sypialni i salonów.

Flexform – także mający siedzibę w Italii, uznany kreator trendów w segmencie sof modułowych, które wyróżniają piękne, oryginalne wzory i niepowtarzalna jakość.

Rimadesio – ceniona przez architektów firma, produkująca najbardziej zaawansowane technologicznie i wzorniczo drzwi wewnętrzne, a także systemy drzwi przesuwnych, zabudowy regałowe do salonów, bibliotek i uzupełniające meble wolnostojące.

Baxter – luksusowe, skórzane meble, w tym sofy i fotele dla wymagających koneserów niebanalnego designu.

Studio Forma 96 w ciągu dwudziestu lat swej działalności  zaprojektowało i wyposażyło setki kuchni! Mając w ofercie najbardziej luksusowe marki meblowe, zdajemy sobie świetnie sprawę z odpowiedzialności, jaka spoczywa na naszej firmie i konsekwentnie pracujemy na zaufanie naszych Klientów. Możemy z dumą powiedzieć, że  to właśnie oni są naszą najlepszą reklamą i rekomendacją naszej marki – niezmiennie od lat wracają właśnie do nas, aby wspólnie z nami urządzać kolejne wnętrza…

-Najlepsi- Polscy –Projektanci- Studio-Forma-96- 03

-Najlepsi- Polscy –Projektanci- Studio-Forma-96- 01

-Najlepsi- Polscy –Projektanci- Studio-Forma-96- 02

-Najlepsi- Polscy –Projektanci- Studio-Forma-96- 06

-Najlepsi- Polscy –Projektanci- Studio-Forma-96- 07

-Najlepsi- Polscy –Projektanci- Studio-Forma-96- 08

#best projects in Poland #best designers #trends #interiors #inspiration #beautiful interior #domwnetrze

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsi Polscy Projektanci – Robert Majkut

Jedni mówią o nim „polski Philip Starck”. Inni, że to szczęściarz, który do perfekcji opanował sztukę zaspokajania snobizmu bogaczy. Sam...

Close