Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Projektanci – Puhalska Design

Pragniemy przedstawić Państwu kolejną polską firme która zmieniła rynek projektowania wnętrz na lepsze. Dzisiaj nasz wybór padł na Puhalska Design. Poniżej przedstawiamy bliższe informacje o wspomnianej firmie. Mam nadzieje, iż spodoba się Państwu nasz wybór.

Jak pisze sama o sobie właścicielka, Tatiana Puchalska: “Czy wiecie państwo że w odległych czasach XVIII-go wieku architekci wnętrz pracujący dla zamożnej klienteli, przed przygotowaniem projektu ponad rok wspólnie mieszkali ze swoimi klientami? To pomagało lepiej poznać ich upodobania, przyzwyczajenia i oczekiwania co do przyszłego designu wnętrz. W dzisiejszych czasach jest to oczywiście niemożliwe, ale obrazuje jak bardzo istotną rzeczą jest zrozumienie i spełnienie oczekiwań ludzi, którzy chcą mieszkać, pracować czy też odpoczywać i pięknych i komfortowych pomieszczeniach.

Moją najsilniejszą stroną jest profesjonalizm i pasja tworzenia niepowtarzalnych, a zarazem bardzo praktycznych aranżacji wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, uważnie wsłuchuję się w jego oczekiwania i życzenia.

Jestem Ukrainką i do 2005 roku mieszkałam i pracowałam jako architekt wnętrz w Kijowie. Z pasją i zaangażowaniem realizowałam wiele projektów aranżacji wnętrz, zarówno w stylu nowoczesnym jak i tradycyjnym, z wykorzystaniem motywów wschodniej tradycji, kultury i sztuki. Projektowałam obiekty użyteczności publicznej (restauracje, hotele, biura), jak również mieszkania i apartamenty.

W roku 2009 wygrałam prestiżowy konkurs na zaprojektowanie statuetki, będącej ukraińskim odpowiednikiem Oskara. Statuetka mojego projektu od czterech lat jest wręczana na uroczystej gali „Narodnaya Yirka”. W ścisłym finale konkursu uczestniczyło 14 firm projektowych, dlatego zwycięstwo w tym konkursie bardzo sobie cenię a efekty mojej pracy mogą państwo obejrzeć w zakładce Tele Gwiazda.”

Warto podkreślić, iż autorka bardzo chętnie podejmuje się nietypowych wyzwań. Jak pisze: “Nasze domy, mieszkania i firmy często posiadają wnętrza nietypowe, niespotykane gdzie indziej na codzień. Mogą to być salony fitness, specjalne pomieszczenia przeznaczone na pracę czy rozrywkę. Mogą to być również biblioteki, pokoje pracy twórczej albo gabinety zarządu, które powinny mieć wyróżniający się charakter. Wiemy od naszych klientów, że wielokrotnie trudno im znaleźć pomysł na zagospodarowanie jak i projektanta takich powierzchni. Tu chętnie pojawiamy się MY! Nie ma dla nas wyzwań zbyt niszowych czy trudnych. Z każdego pomieszczenia jesteśmy w stanie uczynić „perełkę”, która wpisze się doskonale w Państwa potrzeby.

Potrafimy słuchać i rozpoznawać Państwa zmysł stylu i estetyki. Tworzymy wnętrza, w których dobrze spędza się czas i które sprzyjają celom, dla których zostały stworzone. Lata naszego doświadczenia to mnogość realizacji i  gwarancja, że przedstawimy Państwu wartościowy projekt.”

Puhalska Design

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Puchalska-Design-03

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Puchalska-Design-04

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Puchalska-Design-05

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Puchalska-Design-07

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Puchalska-Design-006

 

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsi Polscy Projektanci – Mocolocco

Dzisiaj pragniemy przedstawić Państwu kolejnych najlepszych polskich projektantów. Nasz wybór padł na  Mocolocco. W skład  Mocolocco wchodzą najwybitniejsi polscy projektanci...

Close