Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Projektanci – Mocolocco

Dzisiaj pragniemy przedstawić Państwu kolejnych najlepszych polskich projektantów. Nasz wybór padł na  Mocolocco. W skład  Mocolocco wchodzą najwybitniejsi polscy projektanci jak i architekci. Jak piszą sami o sobie:

“Nazywamy się MOCOLOCCO. Tworzymy wnętrza piękne i funkcjonalne. Realizujemy projekty wystroju wnętrz, budowlane projekty wielobranżowe i projekty graficzne.Jako MOCOLOCCO pracujemy razem od 2009 roku. W skład naszego biura wchodzą projektantki – absolwentki Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej: Karolina Kokot, Anna Korzeniowska i Karolina Tkocz. Oferujemy szeroki zakres usług projektowych w zakresie wystroju wnętrz, budowlanych projektów wielobranżowych oraz projektów graficznych. Wiemy, jak ważne dla klienta jest pełne wyobrażenie projektu, dlatego każdy z nich rozpoczynamy od fotorealistycznych wizualizacji. W ramach projektu wykonawczego przygotowujemy dokumentację techniczną wraz z kosztorysem inwestorskim. W trakcie całego procesu projektowego i realizacyjnego zapewniamy usługi doradcze i konsultacje projektowe. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom design na najwyższym poziomie.”

Jak mówi Mocolocco: “Staramy się tworzyć nowoczesną architekturę, spełniającą różnorodne potrzeby i oczekiwania inwestorów, projektując obiekty o różnej funkcji i skali – od domów jednorodzinnych po budynki użyteczności publicznej. Naszym zadaniem jest zapewnienie pełnej obsługi na wszystkich etapach prac projektowych od koncepcji, poprzez projekt budowlany, wykonawczy aż po nadzór autorski.”

A co Państwo sądzą o naszym wyborze? Czekamy na Państwa opinie i życzymy wszystkiego dobrego w 2015 roku!
Mocolocco

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Mocolocco-01

 

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Mocolocco-02

 

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Mocolocco-03

 

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Mocolocco-06

 

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Mocolocco-05

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsi Polscy Projektanci – Chałupko Design

Dzisiaj pozwoliiliśmy sobie na przedstawienie kolejnego studia projektowego które podbija rynek nie tylko polski ale i światowy. Nasz wybór padł...

Close