Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Projektanci – Goszczdesign

Dziś przedstawiamy jedną z najlepszych firm projektowych w Polsce – Goszczdesign. Nowoczesne, świetnie rozwijające  się studio istnieje od 2004 roku, chociaż pierwsze projekty powstawały już  kilka lat wcześniej. Jest to autorska pracownia prowadzona przez Monikę Goszcz-Kłos. W 2000 roku ”Wysokie Obcasy” jako pierwsze opublikowały jej wspaniały projekt. Firma zaskakuje świeżym spojrzeniem na nowoczesny wystrój wnętrz.

Pracownia cieszy się bardzo dobrą opinią nie tylko na terenie Polski, ale i w całej Europie. Poniżej przedtawiamy kilka projektów Moniki.

01 Goszcz

Autorka swoje inspiracje czerpie ze wszystkiego co ją otacza, zawsze dociekliwie obserwuje, niezależnie od tego, czy jest na warszawskiej ulicy czy targach w Mediolanie. Jej ulubione marki to Boffi, Antonio Lupi, Moooi, ale cały czas szuka nowych firm i pomysłów, nie zamyka się w kręgu już poznanych. To ona jako pierwsza w Polsce zaczęła wykorzystywać produkty Jaimiego Hayona i mozaiki Bisazzy, które dzięki jej projektom zyskały ogromną popularność i stały się niezwykle modne. Projektantka jest otwartą na nowe trendy artystką, która przez swoje dzieła przekazuję wiele pozytywnych emocji.

02 Goszcz

Również od jej realizacji zaczęła się moda na czarno-białe wnętrza, która obecnie teraz wielu naśladowców.
Wyprzedzając trendy zaczęła tworzyć wnętrza w eklektycznej estetyce nowego baroku. Ucząc się od starych mistrzów, rozwinęła własną, nowoczesną koncepcję tworzenia sztukaterii, które stały się jej domeną.

04 Goszcz

Pracę zaczyna od wysłuchania potrzeb klienta, a później odpowiednio się do nich dostosowuje. Kontakt z klientem jest dla niej najważniejszy, tylko w ten sposób może dobrze realizować swoje pomysły. Dzięki  klientom każdy z projektów jest inny, bo odzwierciedla naturę i upodobania właścicieli.

05 Goszcz

To dlatego niektóre  wnętrza mają żywe akcenty koloru, są energetyczne i ciepłe, a inne minimalistyczne i chłodne czy barokowe. W każdym widać jednak wspólny mianownik, charakteryzujący ją jako projektanta, jest nim biel i czerń,
najlepsze materiały i wzornictwo na najwyższym światowym poziomie.

Beata O

Jej projekty były wielokrotnie publikowane w magazynach wnętrzarskich w Polsce i na świecie: “Dom&Wnętrze”, “Dobre Wnętrze”, “Architektura”, “Beautiful Houses”, “VIVA DECOR”, “Najpiękniejsze Polskie Wnętrza w stylu klasycznym i pałacowym”.

Miłośnikom nowego baroku we wnętrzach serdecznie polecamy Goszczdesign i mamy nadzieję, iż uda nam się spotkać więcej takich perełek na polskim rynku.

Więcej informacji mogą Państwo spotkać tutaj:

http://goszczdesign.com/

 

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 2 z 5

11. Finchstudio Finchstudio zostało założone przez absolwentkę architektury wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych – Magdalenę Ziębę. Studio realizuje projekty prywatne i...

Close