Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Projektanci – Goszczdesign

Dziś przedstawiamy jedną z najlepszych firm projektowych w Polsce – Goszczdesign. Nowoczesne, świetnie rozwijające  się studio istnieje od 2004 roku, chociaż pierwsze projekty powstawały już  kilka lat wcześniej. Jest to autorska pracownia prowadzona przez Monikę Goszcz-Kłos. W 2000 roku ”Wysokie Obcasy” jako pierwsze opublikowały jej wspaniały projekt. Firma zaskakuje świeżym spojrzeniem na nowoczesny wystrój wnętrz.

Pracownia cieszy się bardzo dobrą opinią nie tylko na terenie Polski, ale i w całej Europie. Poniżej przedtawiamy kilka projektów Moniki.

01 Goszcz  Najlepsi Polscy Projektanci – Goszczdesign 01 Goszcz 682x1024

Autorka swoje inspiracje czerpie ze wszystkiego co ją otacza, zawsze dociekliwie obserwuje, niezależnie od tego, czy jest na warszawskiej ulicy czy targach w Mediolanie. Jej ulubione marki to Boffi, Antonio Lupi, Moooi, ale cały czas szuka nowych firm i pomysłów, nie zamyka się w kręgu już poznanych. To ona jako pierwsza w Polsce zaczęła wykorzystywać produkty Jaimiego Hayona i mozaiki Bisazzy, które dzięki jej projektom zyskały ogromną popularność i stały się niezwykle modne. Projektantka jest otwartą na nowe trendy artystką, która przez swoje dzieła przekazuję wiele pozytywnych emocji.

02 Goszcz  Najlepsi Polscy Projektanci – Goszczdesign 02 Goszcz

Również od jej realizacji zaczęła się moda na czarno-białe wnętrza, która obecnie teraz wielu naśladowców.
Wyprzedzając trendy zaczęła tworzyć wnętrza w eklektycznej estetyce nowego baroku. Ucząc się od starych mistrzów, rozwinęła własną, nowoczesną koncepcję tworzenia sztukaterii, które stały się jej domeną.

04 Goszcz  Najlepsi Polscy Projektanci – Goszczdesign 04 Goszcz 702x1024

Pracę zaczyna od wysłuchania potrzeb klienta, a później odpowiednio się do nich dostosowuje. Kontakt z klientem jest dla niej najważniejszy, tylko w ten sposób może dobrze realizować swoje pomysły. Dzięki  klientom każdy z projektów jest inny, bo odzwierciedla naturę i upodobania właścicieli.

05 Goszcz  Najlepsi Polscy Projektanci – Goszczdesign 05 Goszcz

To dlatego niektóre  wnętrza mają żywe akcenty koloru, są energetyczne i ciepłe, a inne minimalistyczne i chłodne czy barokowe. W każdym widać jednak wspólny mianownik, charakteryzujący ją jako projektanta, jest nim biel i czerń,
najlepsze materiały i wzornictwo na najwyższym światowym poziomie.

Beata O  Najlepsi Polscy Projektanci – Goszczdesign Beata O

Jej projekty były wielokrotnie publikowane w magazynach wnętrzarskich w Polsce i na świecie: “Dom&Wnętrze”, “Dobre Wnętrze”, “Architektura”, “Beautiful Houses”, “VIVA DECOR”, “Najpiękniejsze Polskie Wnętrza w stylu klasycznym i pałacowym”.

Miłośnikom nowego baroku we wnętrzach serdecznie polecamy Goszczdesign i mamy nadzieję, iż uda nam się spotkać więcej takich perełek na polskim rynku.

Więcej informacji mogą Państwo spotkać tutaj:

http://goszczdesign.com/

 

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 2 z 5 50 najlepszych architektow wn  trz w polsce czesc 2 z 5
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 2 z 5

11. Finchstudio Finchstudio zostało założone przez absolwentkę architektury wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych – Magdalenę Ziębę. Studio realizuje projekty prywatne i...

Close