Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Projektanci – Chałupko Design

Dzisiaj pozwoliiliśmy sobie na przedstawienie kolejnego studia projektowego które podbija rynek nie tylko polski ale i światowy. Nasz wybór padł na Chałubko Design. Poniżej przedstawiamy bliższe informacje na temat studia.  Fascynujące i nowoczesne, idelany wystrój, wyrafinowanie i elegancja, prostota połączona z dobrym gustem. Mam nadzieję, iż podzielają Państwo nasz wybór. Czekamy na Państwa opinie!

Chałupko Design to autorskie studio projektowe świadczące usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Penthousy, apartamenty, domy, mieszkania, biura, lokale które powstają są wynikiem ciągłej pasji, poszukiwania, odkrywania i poznawania świata, ludzi, ich potrzeb, pragnień. To wnętrza w różnych stylach i klimatach, zgodne z charakterem użytkowników. Patrzymy na przestrzeń tak, aby wydobyć jej potencjał, zwiększyć funkcjonalność oraz zadbać o każdy detal. Przeprowadzamy Klientów przez pełen proces projektowy, oferując solidną wiedzę i doświadczenie, oraz kontynuując współpracę świadcząc nadzór autorski oraz kompleksową obsługę inwestycji.

Jak sami o sobie piszą:

”Staramy się w pełni sprostać oczekiwaniom, marzeniom i potrzebom naszych Klientów. Powstające wnętrza są efektem naszej współpracy, w której równie ważne są wizje przyszłych użytkowników jak i nasze pomysły, koncepcje dotyczące założeń estetycznych i funkcjonalnych.  Nasze projekty wnętrz usprawniły funkcjonalność wielu mieszkań, apartamentów i domów, przyczyniając się do lepszego samopoczucia ich użytkowników oraz tworząc otaczającą przestrzeń bardziej przyjazną i estetyczną. Nasze doświadczenie, wiedza i kreatywność znajdują uznanie mediów – magazynów wnętrzarskich oraz programów telewizyjnych poświęconych tematyce projektowania wnętrz ”

Chałupko Design

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Chalupko02

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Chalupko03

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Chalupko04

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Chalupko05

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Chalupko06

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsi Polscy Projektanci / APA Kurylowicz & Associates

Dzisiaj będzie odrobinę nostalgicznie. Pozwoliliśmy sobie przedstawić słynnego polskiego architekta który zasłużył sobie na miano jednej z najwybitniejszej postaci XX...

Close