Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Projektanci – Beza Projekt

Świetne pomysły i realizacje najlepszych polskich projektów można zobaczyć na poniższych przykładach identyfikacji wizualnej, wzornictwa przemysłowego czy szeroko rozumianego projektowania.

Pragniemy przedstawić Państwu jedną z najsłynniejszych polskich projektantek. Pracownia Beza Projekt oferuje bardzo kreatywne i oryginalne rozwiązania jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Poniżej przedstawiamy niektóre z jej najlepszych prac. Serdecznie polecamy i czekamy na Państwa opinie.

Beza Projekt stara się uważnie słuchać i obserwować tak aby zawsze połączyć wizję klienta z własnym, unikalnym sposobem  postrzegania świata. Co ciekwawe pracownię inspiruje połączenie różnych styli, zaczynając od nowoczesnego, minimalistycznego, art deco, retro czy kolonialnego.

Jak piszą same autorki “Zajmujemy się projektowaniem produktu, procesu produkcyjnego krótkich serii. Ponadto projektujemy elementy małej architektury takie jak plac zabaw, instalacje artystyczne oraz meble.  W naszym portfolio znajdują się realizacje odważnych, nie standardowych projektów, koncepcji na produkt.  Jako projektantki staramy się uwalniać produkt od stereotypowych rozwiązań i wnosić nowatorskie myślenie.”

01 beza projekt

 

02 beza

 

06 beza

04 beza

 

 

00000beza

 

 

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsi Polscy Projektanci – Goszczdesign

Dziś przedstawiamy jedną z najlepszych firm projektowych w Polsce - Goszczdesign. Nowoczesne, świetnie rozwijające  się studio istnieje od 2004 roku, chociaż...

Close