Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najlepsi Polscy Architekci – Kropka Projekt

Dzisiaj kolejna odsłona najlepszych polskich architektów. Nasz wybór padł na fantastyczną firmę Kropka Projekt która to od lat cieszy się dużym powodzaniem nie tylko na polskim ale również na europejskim rynku. Bardzo serdecznie polecamy.

Firma Kropka Projekt to autorska pracownia projektowa działająca na polskim rynku od 2010 roku.  Obszar  działania to głownie projekty architektury i aranżacji wnętrz.  Doświadczenie właścicielki, Barbary Zelich – absolwentki Wydziału Architektury  Politechniki Poznańskiej, pozwala na zagospodarowywać przestrzeń prywatną, komercyjną i publiczną. Nie boję się wyzwań, dlatego na potrzeby klienta, zdarza mi się kreować nietypowe meble. Styl mojej pracy charakteryzuje się funkcjonalną prostotą, która w połączeniu z oryginalnymi dodatkami daje ciekawe efekty. Z zapałem staram się sprostać oczekiwaniom moich nawet najbardziej wymagających klientów.Mogę zaoferować Państwu nie tylko projekt wnętrza, ale również kompleksowy nadzór nad jego realizacją oraz współpracę ze sprawdzonymi firmami wykonawczymi.

Barbara Zelich bardzo starannie analizuje indywidualne potrzeby klienta. Jak sama pisze: “Każdy projekt rozpoczynam od dokładnego poznania oczekiwań klienta- podstawą jest rozmowa, zapoznanie się z wymaganiami stylistycznymi, funkcjonalnymi oraz trybem życia inwestora, tak, aby projekt wnętrza był jak najpełniejszą odpowiedzią na jego gusta i zapotrzebowanie. Dalsza część to fachowa ocena możliwości technicznych, które daje wnętrze oraz jego wnikliwa inwentaryzacja.  Późniejsza praca nad projektem wnętrza składa się z kilku etapów, każdy jest ważny.”

A co Państwo myślą o wspomnianej firmię, jakie są Państwa uwagi na temat przedstawionych propozycji? Zachęcamy do komentowania!

Kropka Projekt

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Kropka-Studio-05

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Kropka-Studio-01

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Kropka-Studio-02

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Kropka-Studio-04

-Najlepsi-Polscy-Projektanci-Wnetrz-Kropka-Studio-06

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 5 z 5

41. Lokal studio Lokal studio to krakowska pracownia założona przez Magdalenę Olesek, absolwentkę Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Zajmuje się projektowaniem i...

Close