Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najciekawsze produkty Maison & Objet Paris 2015

Maison & Objet Paris już za nami, ale postanowiliśmy zajrzeć raz jeszcze do albumu “Best-of 2 Janvier MO15”, w którym organizatorzy uwiecznili najciekawsze produkty ostatniej edycji targów. Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim nowy sejf od Boca do Lobo, wanna nowej marki Maison Valentina oraz kolekcja domowych akcesoriów od Tom Dixona.

LUKSUSOWY SEJF BOHÉME – Boca do Lobo

Trudno uwierzyć, że ten nadzwyczajny produkt to w rzeczywistości luksusowy sejf. Zaprojektowany przez naszą rodaczkę Julię Czarnotę dla Boca do Lobo, sejf do złudzenia przypomina stos walizek z ubiegłego wieku.

boheme safe

WANNA NEWTON – Maison Valentina

Nowa marka luksusowych łazienek – Maison Valentina – zadebiutowała na targach w prawdziwie oryginalny sposób. Futurystyczną wanną Newton otoczoną… bąbelkami.

newton bathtub

AKCESORIA DOMOWE – Tom Dixon

Stworzona z naturalnych i półszlachetnych materiałów, najnowsza kolekcja akcesoriów od Tom Dixona zachwyca kształtami inspirowanymi naturą, fizyką i inżynierią.

tom dixon

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oki Sato – Projektant Roku Maison & Objet Paris

Autor: Carolina Costa
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsi Polscy Projektanci Wnętrz / Ciochoń Studio

Dzisiaj pragniemy przedstawić Państwu bliżej znakomite i jedyne w soim rodzju studio Ciochoń. Jak sami o sobie piszą: "Projektuję z pasją...

Close