Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Najbardziej luksusowe marki na targach iSaloni w Mediolanie 2015

W dniach 14-19 kwietnia 2015 r. są organizowane w Mediolanie najważniejsze Międzynarodowe Targi design’u iSaloni, na których można zobaczyć najnowsze trendy w dziedzinie design’u i wzornictwa.

Salone Internazionale del Mobile to wydarzenie cieszące się wielkim prestiżem nie tylko w samych Włoszech, ale także na całym świecie. Targi są organizowane corocznie od 1961 roku i za każdym razem przyciągają przodujące firmy i najważniejsze postacie ze świata design’u. To tutaj można dowiedzieć się, jakie są najnowsze trendy oraz poznać nowe talenty.

Zobacz również: POLSCY WYSTAWCY NA TARGACH ISALONI W MEDIOLANIE 2014

W ostatniej edycji targów wzięło udział 1361 wystawców (989 z Włoch i 374 z zagranicy). W 2014 roku iSaloni odwiedziło ponad 106 tysięcy gości z Włoch i ponad 205 tysięcy z zagranicy.

Na targach iSaloni można zapoznać się z ofertą jednych z najbardziej luksusowych firm meblarskich na świecie. Oto pięć najbardziej luksusowych marek obecnych na tegorocznych targach iSaloni: EPOCA, Bentley Home, Covet Lounge, Fendi Casa i DelightFull.

EPOCA – Hall 4 Stand B09/B11

Od ponad 30 lat EPOCA jest uważana za lidera w świecie design’u i wzornictwa. Meble tej firmy są wykonane z hebanu, mahoniu czy drzewa różanego i łączą w sobie unikalne wzory,  nowoczesny szyk i ekskluzywne wykończenie. Meble EPOCA są obecne na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Salamance.

Dom-wnetrze-najbardziej-luksusowe-marki-na-targach-ISALONI-w-Mediolanie-2015 - 1

Bentley Home – PAD 6: A29 – B 26

Bentley Home to luksusowa marka, która ma w swojej kolekcji wyrafinowane meble i akcesoria do domu. Cechą charakterystyczną firmy jest włoska tradycja i dbałość o jakość wykonania. Bentley Home wykorzystuje szlachetne materiały, aby stworzyć unikalne i ekskluzywne meble w niepowtarzalnym stylu.

 Dom-wnetrze-najbardziej-luksusowe-marki-na-targach-ISALONI-w-Mediolanie-2015 - 2

Covet Lounge – Hall 14 Stand B34

Covet Lounge to rewolucyjny projekt, stworzony aby ułatwić kreowanie najnowocześniejszych i jedynych w swoim rodzaju przestrzeni. Marki połączyły swoje siły, dostarczając wielu rozwiązań dla Architektów i Projektantów Wnętrz w formie wyjątkowych produktów, wykonywanych na zamówienie z najlepszej jakości luksusowych materiałów, m.in. mebli tapicerowanych, szaf, oświetlenia, dywanów, dzieł sztuki oraz sejfów.

 Dom-wnetrze-najbardziej-luksusowe-marki-na-targach-ISALONI-w-Mediolanie-2015 - 3

Fendi Casa – PAD 7:C 25 – E28

Fendi Casa ma swojej ofercie luksusowe meble, które są unikalnym połączeniem włoskiej tradycji oraz nowoczesnych technik. Aż 90% produkcji jest wykonana ręcznie przez włoskich rzemieślników, co jest gwarancją wysokiej jakości produktów.

 Dom-wnetrze-najbardziej-luksusowe-marki-na-targach-ISALONI-w-Mediolanie-2015 - 4

DelightFull – Hall 13 G11

DelightFull to portugalska marka, która ma w swojej ofercie niezwykłe lampy w stylu vintage. Inspirację dla produktów tej firmy stanowi między innymi muzyka jazzowa. Niedawno powstała firma robi furorę na całym świecie dzięki swojemu niezwykłemu stylowi.

Dom-wnetrze-najbardziej-luksusowe-marki-na-targach-ISALONI-w-Mediolanie-2015 - 5

Zobacz również: MIEJSCA, KTÓRYCH NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ W MEDIOLANIE.

 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsze Polskie Restauracje / AleGloria

„AleGloria” to coś więcej niż restauracja. To zaproszenie do spotkania z polską sztuką oraz polską kuchnią – tą misterną, inteligentną, czerpiącą z...

Close