Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz “MAISON ET OBJET”, Paryż

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz “MAISON ET OBJET”,
Paryż, 24-28 stycznia 2014 r.

W dniach 24-28 stycznia 2014 roku w Centrum Wystawienniczym Paris Nord-Villepinte, odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz – MAISON ET OBJET 2014, www.maison-objet.com.

Miedzynarodowe-Targi-Wyposazenia-Wnetrz-MAISON-ET-OBJET-Paryz-plan

Targi MAISON ET OBJET to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów poświęconych aranżacji i dekoracji wnętrz na świecie. Gromadzą one co roku ponad 3 tys. wystawców z całego świata i ponad 67 tysięcy zwiedzających (z czego blisko połowa to goście zagraniczni: głównie Belgowie, Włosi, Brytyjczycy, Niemcy, Szwajcarzy).
Miedzynarodowe-Targi-Wyposazenia-Wnetrz-MAISON-ET-OBJET-Paryz-september2012

W poprzedniej edycji targów odnotowano ponad 105 tysięcy spotkań i wizyt biznesowych.
Miedzynarodowe-Targi-Wyposazenia-Wnetrz-MAISON-ET-OBJET-Paryz-Delightfull
W targach wzięło udział prawie 3 tysiące dziennikarzy, z czego 38% tej liczby stanowili goście zagraniczni (7,5 % wzrost w stosunku do roku poprzedniego).

W programie Targów na rok 2014 zaplanowano około 12 konferencji, 31 debat poświęconych tematyce nowych trendów w branży na najbliższy rok. Ponadto 114 prezentacji kulinarnych zostanie zorganizowanych przez wystawców stoiska „COOK+ DESIGN”.

 

Miedzynarodowe-Targi-Wyposazenia-Wnetrz-MAISON-ET-OBJET-Paryz-covet-lounge

Nowością jest COVET LOUNGE: luksusowe prywatne stoisko, gdzie będzie można spotkać projektantów, artystów, architektów w gronie prasy. Luksusowe wnętrze Covet będzie sprzyjać rozmowom o designie, nowościach w projektowaniu oraz nawiązywaniu nowych biznesowych kontaktów przy kolorowych drinkach i wykwintnych przekąskach.

Założycielami stoiska są cztery różne marki, których ekskluzywny design będzie można poznać przebywając w tym niezwykłym miejscu. Dla zwiedzających to stoisko przewidziane są niecodzienne, luksusowe upominki.

COVET LOUNGE Hall 5B — Stand M17 / N18

 

Lista wszystkich wystawców MAISON ET OBJET 2014

 

Źródło: eksporter.gov.pl

AUTOR: Ewa Czarnota

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
5 Najlepszych wystawców na targach IMM w Kolonii

Po pięciu dniach trwających w Kolonii targach wnętrzarskich IMM możemy już powiedzieć, którzy wystawcy byli najciekawsi, najczęściej odwiedzani i otrzymali...

Close