Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Międzynarodowe targi imm w Kolonii

Dziś startują międzynarodowe targi imm cologne 13. – 19.01.2014. Są to jedne z największych targów z dziedziny wnętrzarstwa. Warto wybrać się do Kolonii, aby poznać nowe trendy na 2014 rok, nowe marki oraz zaczerpnąć inspiracji od najlepszych wystawców. W targach bierze udział 16  wystawców z Polski.

Międzynarodowe-targi-imm-w-kolonii-1

Oto kilka naszych propozycji, których nie wolno ominąć wybierając się na IMM.

Polished Up. Design from Poland

Międzynarodowe-targi-imm-w-kolonii-Polished-Up

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli przygotowało nową, eksportową wystawę polskiego dizajnu – Polished Up. Design from Poland. Pierwsza prezentacja będzie miała miejsce podczas targów IMM Cologne w dniach 13-19 stycznia. Jej kuratoriami są Agnieszka Jacobson-Cielecka i Paweł Grobelny.

Zięta

Międzynarodowe-targi-imm-w-kolonii-zieta

Jeden z naszych ulubionych projektantów Oskar Zięta, o którym pisaliśmy w artykułach: LIMITOWANA EDYCJA KRZESEŁ: PLOPP COPPER OSKARA ZIĘTY i TOP 10 NAJLEPSI POLSCY PROJEKTANCI PRODUKTÓW będzie przedstawiał swoje projekty w Kolonii. Hala 2.2, stanowisko K -008. Więcej informacji tutaj.

Mema

Międzynarodowe-targi-imm-w-kolonii-mema

Polska firma zajmująca się produkcją krzeseł, eleganckich stołów i sof. Mema będzie znajdować sie w hali 10.2 na stanowisku P- 020. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Meble Vox

Międzynarodowe-targi-imm-w-kolonii-vox

Jedna z bardziej znanych polskich firm produkujących meble. Nowa strategia firmy ma na celu bycie najbardziej innowacyjną polską firmą w branży meblarskiej.  Hala 5.1 stanowisko A – 039 Więcej informacji o Vox w Kolonii znajdziesz tutaj.

Boca Do Lobo

Międzynarodowe-targi-imm-w-kolonii-boca-do-lobo

Ostatnio coraz więcej słychać o tej Portugalskiej firmie w Polsce. Można ją znaleźć w większości polskich magazynów wnętrzarskich. Istniejąca od 2005 roku marka Boca do Lobo posiada w ofercie meble będące kwintesencją luksusu, a przy tym zaskakujące – takie, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Są to wyjątkowe dzieła sztuki, dlatego na pewno warto zwiedzić jej stoisko na targach i samemu ocenić niepowtarzalne produkty.  BOCA DO LOBO hala: 02.2 Pure Village, stanowisko J-028

 

Więcej informacji o IMM tutaj

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Luksusowe tapety od Swarovskiego

Brytyjska projektantka Karen Beauchamp stworzyła kolekcję tapet dla marki Swarovski, która przenosi luksus w aranżacji wnętrz na zupełnie nowy poziom. Wspaniałe...

Close