Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Międzynarodowe Sztokholmskie Targi Mebli i Oświetlenia

Jak widać, Dom Wnętrze szybko przemieszcza się z targów na targi. W styczniu wybraliśmy się na IMM w Kolonii, a poprzedni tydzień spędzaliśmy na Maison et Objet Paryżu. Luty zaczynam od Sztokholmu i międzynarodowych Targów Mebli i Oświetlenia co może oznaczać również “najlepsze miejsce na spotkanie skandynawskich mebli i projektów oświetlenia na świecie”. Podczas tego wydarzenia całe miasto żyje imprezami, wystawami oraz instalacjami, które można zwiedzać bez końca.

Miedzynarodowe-Sztokholmskie-Targi-Mebli-i-Oswietlenia1

Stockholm Furniture & Light Fair jest największym na świecie miejscem spotkań ze skandynawskim wzornictwem, meblami i oświetleniem. Targi przyciągają około 40.000 odwiedzających i około 6000 międzynarodowych nabywców, architektów, projektantów i dziennikarzy z ponad 60 krajów.

Miedzynarodowe-Sztokholmskie-Targi-Mebli-i-Oswietlenia-delightfull

Targi Mebli i Światła w Sztokholmie wypełnia Stockholmsmässan, gdzie zobaczyć można wiele inspirujących wystaw oraz wziąć udział w bogatym programie seminariów. W tym roku plan jest szerszy niż kiedykolwiek wcześniej między innymi, Stockholm Design Talks– nowe forum wiedzy i dyskusji na temat mebli i aranżacji wnętrz.

Miedzynarodowe-Sztokholmskie-Targi-Mebli-i-Oswietlenia-Linnéuniversitetet

Kolejnym dodatkiem jest nowy obszar dla designu, Dwunasty, gdzie 12 projektantów wystawie produkty, które są typowe dla ich stylu i filozofii.

Miedzynarodowe-Sztokholmskie-Targi-Mebli-i-Oswietlenia-cane-line

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Miedź hitem we wnętrzach

W tym sezonie króluje miedź. Wypróbuj ten piękny metaliczny kolor zarówno polerowany jak i w pięknych odcieniach brązu. To doskonały sposób, aby...

Close