Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Meble, które zobaczymy w filmie “Pięćdziesiąt Twarzy Grey’a”

Pisaliśmy niedawno o fenomenalnym projektancie, który stworzył plan filmowy jednego z najgoręcej oczekiwanych filmów tego roku. Przyjrzyjmy się bliżej kilku luksusowym markom, których meble i lampy pojawią się jako tło wielkiego romansu.

Mieszkanie Pana Grey’a oświetlają lampa stołowa Turner i lampa stojąca Ike, należące do kolekcji vintage zaprojektowanej przez Delightfull. Inspiracją do stworzenia tych lamp byli wielcy muzycy i legendy jazzu.

Delightfull

Diamond Sideboar i Pixel Anodized od Boca do Lobo dodają do wystroju wnętrza wyjątkowego blasku. Znane z elegancji i wyrafinowanego smaku, meble Boca do Lobo stały się synonimem luksusu.

boca do lobo

Bliżej natury i zwierzęcego temperamentu przenoszą nas stolik Sequoia i lampa Vellum od Brabbu. Ich surowe kształty, w połączeniu z delikatną linią i nowoczesnym stylem, wnoszą do wystroju odrobinę charakterystycznej dla Brabbu naturalnej dzikości.

brabbu

Czarująca konsola Burlesque, niepowtarzalny żyrandol Hypnotic oraz pełne gracji sofa i krzesło Desire od Koket dopełniają wnętrze delikatnym kobiecym szykiem.

Koket

desire-sofa

ZOBACZ RÓWNIEŻ: W mieszkaniu Christiana Grey’a

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najciekawsze produkty Maison & Objet Paris 2015

Maison & Objet Paris już za nami, ale postanowiliśmy zajrzeć raz jeszcze do albumu “Best-of 2 Janvier MO15”, w którym...

Close