Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Luksusowe tapety od Swarovskiego

Brytyjska projektantka Karen Beauchamp stworzyła kolekcję tapet dla marki Swarovski, która przenosi luksus w aranżacji wnętrz na zupełnie nowy poziom. Wspaniałe i niezwykle eleganckie tapety są idealnym połączeniem dla luksusu i pełnych emocji mebli.

Projektantka i luksusowa marka wykorzystała nową technikę zwaną Crystal Strata, która jest drukowaniem kryształów w tapetę.

Elementy Swarovskiego mienią się wspaniale na całej powaierzchni ściany, gdy promienie światła załamują się na wielopłaszczyznowych kolorowych kryształach, perłach cabochon i krystalicznych warstwach wypełniających tapetę.

Jedenaście propozycji zostało zaprojektowanych przy użyciu nasyconych kolorów, takich jak królewski niebieski, oberżynowy i bordowy, które przeplatają się w klasycznych wzorach, jak adamaszku, wzór paisley i paski, wszystko zwieńczone odrobiną elementów Swarovskiego.

Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego1 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego2 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego3 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego4 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego5 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego6 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego7 Luksusowe-tapety-od-Swarovskiego8

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Podróże: 10 jedynych w swoim rodzaju luksusowych miejsc na świecie

Szukasz doskonałej luksusowej przygody? Co powiesz na podróż do 10 najbardziej niesamowitych miejsc na Ziemi? Będzie to z pewnością jednym z swoim...

Close