Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Luksusowe apartamenty w Warszawie-Vision Apartments.

Założona w 1999 roku w Szwajcarii firma VISIONGROUP specjalizuje się w wynajmie w pełni wyposażonych, stylowych apartamentów o wysokim standardzie w najlepszych lokalizacjach. VISIONGROUP w krótkim czasie wyrosło z niewielkiej firmy na lidera szwajcarskiego rynku i konsekwentnie prowadzi ekspansję zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą, również w Polsce. Obecnie firma skupia trzy marki: VISIONAPARTMENTS, pod którą oferuje wynajem ekskluzywnych apartamentów w tętniących życiem centrach europejskich metropolii, VISIONVILLAS, oferujące luksusowe wille oraz VISIONDESIGN, czyli sprzedaż internetową mebli, elementów wyposażenia wnętrz i akcesoriów, w większości własnego projektu.

 

Luksusowe-partamenty-w-Warszawie-Vision-Apartments-brabbu

Apartament w luksusowych wieżach Platinum Towers. Na pierwszym planie pięknie wkomponowany stół Brabbu- Apis.

 

Luksusowe-partamenty-w-Warszawie-Vision-Apartments-bocadolobo

Apartament w luksusowych wieżach Platinum Towers. We wnęce lustro Boca do Lobo- Apollo.

 

Luksusowe-partamenty-w-Warszawie-Vision-Apartments (4)

Apartament w luksusowym budynku przy ul. Grzybowskiej 61. Wokół stolika znajdują się siedziska Barcelona z Knoll.

 

VISIONGROUP jest większościowym właścicielem wynajmowanych budynków, które projektowane są według własnych koncepcji I założeń. Umożliwiło to rozwój cech, dzięki którym VISIONAPARTMENTS wyróżnia się na tle konkurencji: ekskluzywny design wnętrz, materiały najwyższej jakości, bogata paleta form i barw oraz ich staranne dopasowanie komponują naszą unikatową ofertę. Projektanci VISIONGROUP dzień w dzień pracują nad stylem i urządzają apartamenty zgodnie z duchem czasu. Bazują przede wszystkim na projektach VISIONDESIGN i wybranych przez markę ikonach stylu. I tak, znajdziemy w apartamentach na przykład designerskie lampy Flosa, Muno czy Phillipe’a Stracka, meble i akcesoria Kartella, Boca do Lobo, Brabbu, zasłony Christiana Fischenbachera oraz obrazy Courtney’a Forbesa.

 

Luksusowe-partamenty-w-Warszawie-Vision-Apartment(2)

Apartament w luksusowym budynku przy ul. Grzybowskiej 61.

 

Luksusowe-partamenty-w-Warszawie-Vision-Apartments (5)

Apartament w Wiedniu. Koło kanapy stoi lampa Arco z Flosa.

 

Pomysł na biznes powstał, gdy dzisiejsza prezes Anja Graf prowadziła agencję modelek i poszukiwała dla nich umeblowanych pokoi. Nie było łatwo takowe znaleźć, wobec czego postanowiła sama wyposażać mieszkania z podstawowym umeblowaniem. Gdy zainteresowały się owymi mieszkaniami również poważne firmy, narodził się pomysł zajęcia niszy rynkowej. W roku 1999 otwarto w okręgu 4 w Zurychu pierwszy apartamentowiec z w pełni wyposażonymi mieszkaniami, tym samym dając początek marce VISIONAPARTMENTS. Dziś firma ma ponad 15 lat doświadczenia na rynku wynajmu ekskluzywnych nieruchomości.

 

Luksusowe-partamenty-w-Warszawie-Vision-Apartments (6)

Apartament w Berlinie wykończony dodatkami z naturalnego drewna.

Źródło: Vision Apartments.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Polscy wystawcy na targach iSaloni w Mediolanie 2014

W dniach 8-13 kwietnia 2014 w Mediolanie odbędą się najważniejsze Międzynarodowe Targi design’u iSaloni. Salone Internazionale del Mobile to organizowane od 1961...

Close