Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

LIMITOWANA EDYCJA KRZESEŁ: PLOPP COPPER Oskara Zięty

Oskar Zięta stworzył wyjątkową limitowaną edycję krzeseł (300 sztuk) o nazwie Ploop Copper. Kolekcja wykonana jest z wysoko połyskującej, polerowanej miedzi. Ploop Copper dostępne są w Moss Gallery w Nowym Jorku oraz na Karena Schuessler Gallery w Berlinie.

 

2

 

Miedź niewątpliwie zajmuje jedno z pierwszych miejsc wśród materiałów używanych ostatnio przez projektantów. Wykorzystywana jest w stanie surowym, jako proste wykończenie projektu lub jako materiał zdobiący szczegóły. Jego świecący czerwonawy kolor  jest doceniana w każdym wymiarze: od waz, lamp, półek do stołków i krzeseł.

3

 

Materiał: miedź | Kolor: polerowana miedź | Grupa produktu: Taboret Siedzisko | Projektant: Oskar Zięta

4

 

Oskara Ziętę ciekawiło czy stal można napompować. Dzięki jego pracy naukowej, rozpoczął pracę z technologią FiDU, które jest wewnętrznym procesem konwersji wysokiego ciśnienie, który sprawia, że ciężkie materiały jak stal stają się zupełnie lekkie.

5

 

Urodzony w Polsce w 1975 roku, Oskar Zięta mieszka i pracuje w Szwajcarii. Ma cechy typowego chłopaka ze Wschodu, ale pracuje z precyzją znanych szwajcarskich zegarków.

 

Źródło: zieta

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
20 kominków, które rozgrzeją Twoje wnętrza

Jesienno- zimowa aura zachęca do pozostania w naszych przytulnych wnętrzach. Dlatego dziś przedstawiam 20 kominków, które rozgrzeją Twoje wnętrza, zapewnią komfortowe...

Close