Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?
kolory ns ściany, trendy 2016 (1)

Kolory na ściany w 2016 roku

Jakie będą modne kolory ścian w salonie w 2016 roku? Zdecydowanie odchodzimy od ciemnych i jaskrawych kolorów na rzecz jasnych barw, pasteli, bieli, szarości i wszelkich naturalnych odcieni.

Kolorem roku 2016 według Pantone Color Institute będą aż dwa kolory – róż i błękit. W 2015 roku tym kolorem była marsala (odcień bordowego). Oznacza to, że odchodzimy od ciemnych barw i zastępujemy je jasnymi, lekkimi, bardziej optymistycznymi i uniwersalnymi.

Nie musimy jednak malować salonu na różowo, jeśli nie przepadamy za tym odcieniem. Producenci farb do ścian wskazują, że najpopularniejszymi kolorami do salonu będą w 2016 roku: biel, pastele, rozbielone beże, złocista ochra, błękit i inne naturalne barwy. Ściany w salonach stają się coraz bardziej wyszukane, wyrafinowane, ale też i spokojniejsze. Pod tym względem inspirujemy się Skandynawami, którzy od dawna promują na ścianach neutralne barwy. Stanowią one nie tylko dobre tło dla mebli i dodatków, ale także pozawalają łatwiej się zrelaksować.

Współczesne wnętrza pomalowane na stonowane kolory dalekie są od nudy. Wręcz przeciwnie. Możemy się rozsmakowywać w wyszukanych odcieniach.

 

PrevNext

 

kolory ns ściany, trendy 2016 (17)

źródło: czterykaty.pl

PrevNext
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
marcel_wanders-projektant wnętrz
Najlepsi projektanci wnętrz – Marcel Wanders

 Casa Son Vida, nowoczesna rezydencja zaprojektowana przez Marcela Wandersa

Close