Contemporary Lighting Top Banner

Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?
kolory ns ściany, trendy 2016 (1)  Kolory na ściany w 2016 roku kolory ns   ciany trendy 2016 8

Kolory na ściany w 2016 roku

Jakie będą modne kolory ścian w salonie w 2016 roku? Zdecydowanie odchodzimy od ciemnych i jaskrawych kolorów na rzecz jasnych barw, pasteli, bieli, szarości i wszelkich naturalnych odcieni.

Kolorem roku 2016 według Pantone Color Institute będą aż dwa kolory – róż i błękit. W 2015 roku tym kolorem była marsala (odcień bordowego). Oznacza to, że odchodzimy od ciemnych barw i zastępujemy je jasnymi, lekkimi, bardziej optymistycznymi i uniwersalnymi.

Nie musimy jednak malować salonu na różowo, jeśli nie przepadamy za tym odcieniem. Producenci farb do ścian wskazują, że najpopularniejszymi kolorami do salonu będą w 2016 roku: biel, pastele, rozbielone beże, złocista ochra, błękit i inne naturalne barwy. Ściany w salonach stają się coraz bardziej wyszukane, wyrafinowane, ale też i spokojniejsze. Pod tym względem inspirujemy się Skandynawami, którzy od dawna promują na ścianach neutralne barwy. Stanowią one nie tylko dobre tło dla mebli i dodatków, ale także pozawalają łatwiej się zrelaksować.

Współczesne wnętrza pomalowane na stonowane kolory dalekie są od nudy. Wręcz przeciwnie. Możemy się rozsmakowywać w wyszukanych odcieniach.

 

PrevNext

 

kolory ns ściany, trendy 2016 (17)  Kolory na ściany w 2016 roku kolory ns   ciany trendy 2016 17

źródło: czterykaty.pl

PrevNext

Read previous post:
marcel_wanders-projektant wnętrz  Najlepsi projektanci wnętrz – Marcel Wanders portrait marcel wanders 11 holding new acc
Najlepsi projektanci wnętrz – Marcel Wanders

 Casa Son Vida, nowoczesna rezydencja zaprojektowana przez Marcela Wandersa

Close