Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

KOKET- luksusowa marka mebli już w Polsce

KOKET| Miłość się zdarza

Miłość to niekończąca się pokusa, ponieważ nie można jej zdefiniować. Jej tajemnicy leży w jej sile uwodzenia, nęcenia i urzekania.

Tak inspiruje się Luksusowa marka KOKET – Love Happens.

KOKET-luksusowa-marka-mebli-juz-w-Polsce-JanetMorais

KOKET to amerykańska marka, której założycielem jest Janet Morais. Główni projektanci to grupa niezwykle artystycznych i profesjonalnych designerów, których przewodnikiem jest kreatywność Janet.

KOKET-luksusowa-marka-mebli-juz-w-Polsce-addicta-mirror-obssedia-console-flora-sconce

Produkty tej firmy to dzieła sztuki użytkowej. Do ich produkcji używane są takie materiały jak futro szynszyli, czarnych królików, egzotyczne drewno, srebro czy złoto. Luksusowa marka dedykowana specjalnie dla kobiet.

KOKET-luksusowa-marka-mebli-juz-w-Polsce-orchidea

Marka ta chce uwodzić, prowokować i czerpać z miłości. W najbardziej wyszukanych formach współczesnych trendów powracają detale i techniki dekoracyjne, pochodzące ze swoich najlepszych okresów, są one inspirowane sztuką dekoracji, modą, flora i fauną.

KOKET-luksusowa-marka-mebli-juz-w-Polsce-COLETTE

KOKET-luksusowa-marka-mebli-juz-w-Polsce-rzemioslo

KOKET to hołd wobec kunsztu, oryginalności i wielu niezwykłych i fascynujących skarbów otaczającego nas świata. Kolekcja produkowana jest w Portugalii przez rzemieślników i jubilerów, którzy nie zapominają o żadnym szczególe.

KOKET-luksusowa-marka-mebli-juz-w-Polsce-drapesse-chair

Wrodzone pragnienie KOKET do uwodzenia i kuszenia swoich wielbicieli wspaniale widoczne jest w debiutanckiej kolekcji, „Guilty Pleasures”. Skomponowana jest z wyróżniających się mebli, elementów tapicerowanych i oświetlenia, które oszałamiają magiczną mieszanką minerałów, jasnymi metalami, niezwykłą jakością rzemiosła, soczystymi materiałami, egzotycznymi kamieniami i ręcznie robioną biżuterią dla domu.

KOKET-luksusowa-marka-mebli-juz-w-Polsce-mistress-banquette-jezebel-screen-nymph-chandelier

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Nowe trendy we wnętrzach- piksele

Dom Wnętrze prezentuje niecodzienny trend- Pixel art. Mnóstwo kolorowych sześcianów niemal żywcem przeniesionych ze starych gier, multiplikowane w nieskończoność, niczym wirus komputerowy...

Close