Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Knox – Luksusowy, domowy sejf

Boca do Lobo Design Studio połączyło koncepcję bezpieczeństwa z niewiarygodnym designem i  perfekcyjnym rzemieślniczym wykonaniem. Knox reprezentuje nirvanę skarbów oraz miejsce niedostępne stojące na straży najbardziej cennego mienia.

Knox_Luksusowy_domowy_sejf (1)

 

Nienaruszalna baza armii  USA  –  Fort Knox, to miejsce, gdzie znajduje się większość złota rządu USA  oraz jest inspiracją do stworzenia niepowtarzalnego mebla Boca do Lobo. Domowy sejf Knoxluxury może być otwierane tylko przez wprowadzenie odpowiedniego kodu w centrum luksusowego, lanego z mosiądzu uchwytu inspirowanego filmem Goldfinger. Ten piękny detal nadaje formalny, niepowtarzalny urok całości.

Knox_Luksusowy_domowy_sejf (2)

 

Boca do Lobo tworzy nie tylko funkcjonalne meble, ale przede wszystkim ponadczasowe obiekty designerskie, które wywołują radość, podniecenie i wprowadzają wiele piękna w życie użytkownika.

Wysoka personalizacja wnętrza sejfu do potrzeb użytkownika dodaje dodatkowego poczucia luksusu i wyjątkowości.

 

Knox_Luksusowy_domowy_sejf (3)

Na zewnątrz widać jak wygląda system zabezpieczający, a po otwarciu drzwi można dokładnie obejrzeć przez przeszklenie w drzwiach w jaki sposób funkcjonuje zamek .

Knox_Luksusowy_domowy_sejf (4)

 

Źródło: bocadolobo.com/blog

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
WYWIAD Z NASZYM TOP ARCHITEKTEM WNĘTRZ: NATUS DESIGN

Tym razem Dom Wnętrze prezentuje bardzo ciekawy wywiad z naszym TOP architektami wnętrz: Natus DESIGN . 1. Jak i dlaczego dostałeś się do...

Close