Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?
urządzamy małe pomieszczenia

Jak sprawić aby twój mały pokój wydawał się większy?

Jak urządzić mały pokój tak, aby optycznie wydawał się większy i rozszerzyć naszą nie za dużą przestrzeń? Możemy polecić trzy podstawowe, bardzo proste triki: montaż jasnej podłogi oraz skrzydeł drzwiowych z przeszkleniami. Takie triki można bez problemu uzyskać samemu, z nami dowiesz się jak w łatwy sposób tego dokonać.

1. Zamontuj jasne panele podłogowe

urządzamy małe pomieszczenia

małe pomieszczenie
Jasne panele podłogowe kojarzą nam się jednoznacznie z czystością, świeżością i porządkiem, a dodatkowo świetnie nadają się, aby uczynić przestrzeń twojego małego pomieszczenia optycznie większą. Poprzez dodanie jasnych paneli podłogowych twoje pomieszczenie zyska lekkość, ale jednocześnie wyrazistość poprzez kontrast np. ciemnymi meblami. Jak zapewne wiesz kolory mają wypływ na nasz nastrój. Podobnie jak słoneczna pogoda na zewnątrz, jasna podłoga wpłynie pozytywnie na nasz nastrój. Warto więc wybrać panele o jasnych odcieniach, które można bez problemu zainstalować w każdej przestrzeni: zarówno w kuchni, jak i w dziecięcej sypialni.

2. Wstaw skrzydła drzwiowe z przeszkleniami

urządzamy małe pomieszczenia

małe pomieszczenie
Naturalne światło dodaje energii, poprawia samopoczucie i rozświetla wnętrze. Aranżując wnętrze warto pamiętać, że nie tylko okna są źródłem naturalnego światła. Taki efekt możemy uzyskać również poprzez instalacje przeszkleń w drzwiach. Dzięki temu zabiegowi możemy w łatwy sposób powiększyć przestrzeń i rozświetli małe pomieszczenia.

3. Szafki na wymiar!

urządzamy małe pomieszczenia

małe pomieszczenie
Jeśli mieszkanie ma nietypowy rozkład, to warto zainwestować w szafki pod konkretny wymiar, zrobione na zamówienie-choć to rozwiązanie droższe. Pozwala jednak na wykorzystanie każdego małego lokalu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:  JAK URZĄDZIĆ MAŁE MIESZKANIE?

źródło: dom.wp.pl

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Pastelowe trendy w wystroju wnętrz 2016
Pastelowe trendy w wystroju wnętrz 2016

Pastelowy róż

Close