Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Ekstrawagancki Dom prosto z Gwiezdnych Wojen

Dzisiaj Dom Wnętrze ma coś dla fanów Gwiezdnych Wojen! Moon Hoon Land  biuro architektoniczne z Korei Południowej zaprojektowało i wdrożyło Dom- Gwiezdne Wojny- futurystyczny budynek o krzykliwym charakterze.

Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-1

Jego nazwa i projekt są inspirowane marzeniami z dzieciństwa właściciela- który pewnego dnia chciał zostać astronautą.

Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-2

Dom o nieregularnym kształcie, znajduje się w zacisznej dzielnicy i odpowiada na potrzebę spokojnego życia, w czasach, gdy coraz więcej rodzin w Korei Południowej mają tendencję, do opuszczania zatłoczonych i zanieczyszczonych metropolii. Wokół domu pozostawione jest wystarczająco dużo miejsca na ogród i rekreację.

Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-3

Ekstrawagancki projekt charakteryzuje się betonowymi ścianami, dużymi, skośnymi oknami w fasadach, inspirowane futurystycznymi statkami kosmicznymi. Dom ‘Gwiezdne Wojny’ składa się z trzech poziomów, z których dwa znajdują się poniżej na jednym skosie, podczas gdy górna część zawiera otwarty pokój zabaw dla dzieci.

Architekt Moon Hoon opisuje najwyższy poziom jako “wysoko położone miejsce, które może być sterownią dla przyszłego Dartha Vadera lub Jedi.”

Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-4 Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-5 Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-6 Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-7 Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-8 Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-9 Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-10 Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-11 Ekstrawagancki-Dom-prosto-z-Gwiezdnych-Wojen-12

 

Źródło: freshome

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Nowoczesny design w hołdzie przeszłości

Istniejący 40 lat dom w dzielnicy Sha Tin,Hong Kong, został niedawno oddany całkowitej renowacji przez architektów z Millimeter Interior Design...

Close