Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Butik jak wnętrze szkatułki na biżuterię

Mood Works i Maciej Zień zaprojektowali przestrzeń butiku w Galerii Mokotów

Butik-jak-wnetrze-szkatulki-na-bizuterie-zien

Naturalne drewno, skórzane wykończenia i rytm powtarzających się świateł – takie rozwiązania zastosowano w Butiku Zień w Galerii Mokotów. Wnętrze uświetnia niezwykła lampa Jackson od marki DelightFULL.

Butik-jak-wnetrze-szkatulki-na-bizuterie-wnetrze

Dorota Kuć i Karina Snuszka z Mood Works opracowały koncepcję wnętrza, a Maciej Zień perfekcyjnie dobrał materiały do realizacji projektu.

Butik-jak-wnetrze-szkatulki-na-bizuterie-Dorota-Kuc-Karina-Snuszka

Projekt wnętrza dla marki Zień mierzy się z tradycją art deco, podejmując dialog z ikonicznymi nowojorskimi i paryskimi butikami z modą.

Butik-jak-wnetrze-szkatulki-na-bizuterie-1

To już kolejna współpraca architektek ze studia Mood Works z Maciejem Zieniem – wcześniej m.in. opracowali wspólnie projekt wnętrza pokazowego dla jednego z nadmorskich apartamentowców.  Apartament DUNE W MIELNIE

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_2

O Mood Works:

Mood Works jest autorską pracownią doświadczonych architektek Doroty Kuć i Kariny Snuszki. Realizacje Mood Works bazują na ich wiedzy oraz licznych fascynacjach, m.in. włoskim designem. Obie ukończyły studia na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej, studiowały na Politecnico di Milano i Universita di Perugia. Swoje umiejętności doskonaliły podczas pracy w zagranicznych biurach architektonicznych w San Francisco, Marbelli i Londynie.

Najnowsze-tendencje-w-projektowaniu-apartamentowiec_dune_w_Mielnie_12

 

Autor: Julia Czarnota

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Ekstrawagancki Dom prosto z Gwiezdnych Wojen

Dzisiaj Dom Wnętrze ma coś dla fanów Gwiezdnych Wojen! Moon Hoon Land  biuro architektoniczne z Korei Południowej zaprojektowało i wdrożyło Dom- Gwiezdne Wojny- futurystyczny...

Close