Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

Baselworld najważniejsza wystawa biżuterii i zegarków w Szwajcarii

Dom Wnętrze zaczyna odliczanie do największej wystawy biżuterii i zegarków na świecie- Baselworld. Najważniejszym szwajcarska wystawa rozpocznie się 27 marca. Będzie można tu spotkać wszystkie luksusowe marki jakie można sobie wyobrazić.

Baselworld-najwazniejsza-wystawa-bizuterii-i-zegarkow-w-Szwajcarii-dataBaselworld wystawa Biżuterii i Zegarków odbywa się co roku w Bazylei, gdzie 150 tysięcy odwiedzających, to w większości nabywcy, sprzedawcy zegarków, biżuterii i kamieni szlachetnych.

Baselworld-najwazniejsza-wystawa-bizuterii-i-zegarkow-w-Szwajcarii1Wystawcy i przedstawiciele mediów z całego świata zbierają się pod jednym dachem, aby być częścią tej spektakularnej wystawy.

Baselworld-najwazniejsza-wystawa-bizuterii-i-zegarkow-w-Szwajcarii2Baselworld przedstawia wszystko, co ma do zaoferowania branża biżuteryjna na całym świecie. To właśnie tutaj możesz zobaczyć nowe kolekcje, projekty i innowacje z tego roku: tendencje są ustalane na Baselworld.Baselworld-najwazniejsza-wystawa-bizuterii-i-zegarkow-w-Szwajcarii3Największe na świecie i najbardziej renomowane marki prezentują swoje kolekcje wyłącznie na Baselworld i nie uczestniczą w żadnych innych wystawach.
Baselworld oferuje rzadką okazję porozmawiania osobiście z prezesami i właścicielami marek.Baselworld-najwazniejsza-wystawa-bizuterii-i-zegarkow-w-Szwajcarii-Boca-do-lobo

Oprócz biżuterii, możemy tu odnaleźć meble, sejfy, produkty do przechowywania cennych przedmiotów takich marek jak: DoettlingBuben&Zorweg czy Boca Do Lobo.Baselworld-najwazniejsza-wystawa-bizuterii-i-zegarkow-w-Szwajcarii-Boca-do-lobo-sejfyAby ułatwić zwiedzanie, polecamy pobrać aplikację Baselworld 2014 na telefon.

Baselworld-najwazniejsza-wystawa-bizuterii-i-zegarkow-w-Szwajcarii4

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
TOP 5 JADALNI W STYLU INDUSTRIALNYM

Dom Wnętrze zaprasza do poznania i czerpania inspiracji z pięciu jadalni w przemysłowym stylu. Przestronne wnętrza, wykorzystujące industrialne, surowe materiały oraz czyste...

Close