Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?
nowoczesne dywany  50 nowoczesnych dywanów nowoczesne dywany 32

50 nowoczesnych dywanów

Dywany wyciszają wnętrza i czynią je przytulnym. Miło jest stąpać po miękkim i ciepłym dywanie. Nadasz salonowi styl, uzyskasz efekt luksusu, jeśli pięknie dopasujesz dywan do mebli i podłogi. To trudne? Służymy pomocą.

Otul podłogę miękkim dywanem, a wnętrze będzie ciepłe, nawet jeśli jest utrzymane w zimnej tonacji. Połącz proste meble z barwnymi tkaninami. Korzystaj z różnych kolorów i deseni: pasy i kwiaty zestaw z niebieskim, beżem i fioletem. Pamiętaj jednak, że bazą kompozycji musi być jeden kolor wiodący. Pamiętaj, że dywan nie powinien przykrywać całej podłogi. W pokoju dziennym wydziel nim część wypoczynkową z kanapą i fotelami. Perskie, bogato zdobione dywany możesz łączyć z nowoczesnymi wnętrzami, gdzie króluje minimalizm. Taki kontrast i miksowanie stylów daje fantastyczne efekty. Modne są też wielobarwne kilimy i pasiaste chodniki.

Dywany gładkie

Wnętrze utrzymane w naturalnych beżach i brązach jest lekkie, ale może się wydawać monotonne. Aby uniknąć nudy, dobierz jednobarwny dywan w kolorze podłogi i mebli, jednak z wyraźną fakturą. Zwróć uwagę, jaki ładny efekt daje zestawienie takiego dywanu z gładkim obiciem foteli.

Dywany wzorzyste

Dynamizują wnętrze. Jeśli obawiasz się, że deseń zdominuje subtelnie urządzone wnętrze, wybierz dywany w pastelowych kolorach. Motywy mogą być kwiatowe lub geometryczne, ale bez ostrych kontrastów.

Miękkie dywany do sypialni

Do sypialni wybierz dywan shaggy. Nie zasłaniaj całej podłogi. Wyodrębnij poszczególne strefy wnętrza i zaznacz je niewielkimi dywanikami. Wystarczy, aby było miękko pod stopami tam, gdzie spędzamy najwięcej czasu, czyli w strefie łóżka i biurka.

Okrągłe dywany

Kształt dywanu to zwykle prostokąt lub kwadrat. Wyjdź poza schemat. Teraz modne są modułowe kompozycje na bazie koła. Idealnie pasują do mebli o zdecydowanych, geometrycznych formach. Także do tych w stylu lat 60.

Zobacz 50 dywanów, które zainspirują zmiany w twoim domu!

PrevNext

nowoczesne dywany  50 nowoczesnych dywanów nowoczesne dywany 23

źródło: brabbu.com

Dywan BYSCAINE od Brabbu

PrevNext
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
nowoczesna jadalnia  Jak urządzić nowoczesną jadalnie? nowoczesna jadalnia 6
Jak urządzić nowoczesną jadalnie?

źródło: roomdecorideas.eu

Close