Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 5 z 5

41. Lokal studio

Lokal studio to krakowska pracownia założona przez Magdalenę Olesek, absolwentkę Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Zajmuje się projektowaniem i realizacją wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Ich projekty były publikowane przez „Czas na Wnętrze” oraz „Świat Architektury”.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-5-z-5-lokal-studio

42. MIKOŁAJSKA Studio

MIKOŁAJSKA Studio zostało założone przez Krystynę Mikołajską – absolwentkę wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, wcześniej pracującą jako architekt w Norwegii i pełniącą rolę redakcyjnego architekta w czasopiśmie “Tak mieszkam”. Studio specjalizuje się w projektach wnętrz dla klientów indywidualnych i firm. Przygotowuje również projekty wnętrz z wizualizacjami, przeznaczone do materiałów marketingowych m.in. na zamówienie developerów i agencji nieruchomości.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-5-z-5-mikolajska-studio

43. Kołodziej i Szmyt

Kołodziej i Szmyt to Warszawska pracownia prowadzona przez 2 młode projektantki – Olę Kołodziej i Ulę Szmyt. Pracownia wykonuje projekty prywatne i komercyjne. W 2013r. Ola i Ula znalazły się wśród jurorów konkursu Dobry Design.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-5-z-5-kolodziej-szmyt

44. Kropka Projekt

KROPKA PROJEKT  to autorska pracownia projektowa Barbary Zelich, działająca na rynku od 2010 roku. Realizuje projekty architektury i aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych. Projekty studia charakteryzuję się przede wszystkim funkcjonalną prostotą oraz oryginalnym doborem dodatków.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-5-z-5-kropkaprojekt

45. Casamila Architekci

Pracownię i biuro architektoniczne Casamila Architekci stworzyli Paulina Taff-Piotrowska i Krzysztof Idziorek. Zajmują się współczesną, autorską architekturą. W swojej pracy zachowują zasadę harmonijnego kontrastu pomiędzy tradycją, a nowoczesnością. Biuro realizuje projekty obiektów biurowych, użyteczności publicznej, domów, budynków mieszkalnych i hoteli oraz tworzy architekturę wnętrz, rezydencji, apartamentów, loftów i sklepów.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-5-z-5-casamila

46. VICTOR

Firma projektowa VICTOR istnieje od 1992 roku. Zajmuje się aranżacją i projektowaniem wnętrz. Portfolio firmy jest bardzo zróżnicowane – od projektów rezydencji i apartamentów, poprzez aranżacje biur, obiektów handlowych, hoteli, restauracji, pubów, gabinetów medycznych i kosmetycznych, projekty obiektów sportowych i rekreacyjnych, stoisk targowych i wystawienniczych, po tereny zielone oraz takie elementy jak meble czy kominki.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-5-z-5-victor

47. MMOA

MMOA to pełen entuzjazmu, młody i ambitny zespół architektów. Głównym zakresem działania MMOA jest architektura oraz architektura wnętrz, ale pracownia zajmujemy się również grafiką oraz wzornictwem przemysłowym. Prace studia publikowano w najważniejszych magazynach branżowych, m.in. „Czas na Wnętrze” czy „Dom&Wnętrze”.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-5-z-5-mmoa

48. Merta Korzniakow Design

Merta Korzniakow Design to warszawska pracownia założona przez Katarzynę Merta-Korzniakow. Wykonuje projekty domów, mieszkań, biur, salonów SPA, gabinetów lekarskich, pensjonatów i terenów zielonych.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-5-z-5-merta-korzniakow

49. Matelier

Matelier to Warszawska pracownia prowadzona przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie – Martę Matelier. Portfolio Matelier to głównie projekty mieszkalne oraz meble. Jej projekty publikowały m.in. Elle Decoration i Dzień Dobry TVN.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-5-z-5-matelier2

50. Pink Pug Design

Pink Pug Design to biuro projektowe działające od 2009 roku zajmujące się szeroko pojętym designem. Projektuje wnętrza prywatne, publiczne i ogrody, oraz oferuje projektowanie graficzne, wzornictwo, stylizacje sesji fotograficznych i visual merchandising.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-5-z-5-pink-pug-design

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 1 z 5
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 2 z 5
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 3 z 5
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 4 z 5
TOP 10 NAJLEPSI ARCHITEKCI WNĘTRZ W POLSCE

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Waldek
Waldek
8 years ago

a jakie były kryteria doboru tych projektantów ? znam kilku świetnych, ale nie widzę ich na liście.

Read previous post:
Najlepsi Polscy Projektanci Wnętrz / Medusa Group

Pragniemy przedstawić Państwu kolejnych wybitnych polskich projektantów wnętrz. Tym razem nasz wybór padł na Medusa Group, została założona w 1997r. przez...

Close