Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 4 z 5

31. EXITDESIGN

Studio projektowe EXITDESIGN zostało założone w 2002 przez dwoje absolwentów Architektury Wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych – Hannę Bajer i Pawła Sokoła. W 2011 roku pracownia została wymieniona jako jedna ze 100 najlepszych pracowni na świecie w Andrew Martin Interior Design Review 14.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-4-z-5-exitdesign

32. Qubik Design

Pracownia Qbik design powstała w 2009 roku w Warszawie. Zespół projektowy tworzą Karolina Wilk i Ewelina Szymańczak. Ich projekty były wielokrotnie publikowane w prasie branżowej, m.in. „Czas na Wnętrze”, „M jak Mieszkanie” czy „Cztery Kąty”.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-4-z-5-qubik design

33. FAMM DESIGN

FAMM Design to warszawska pracownia założona przez Magdalenę Młynarską. Studio zajmuje się aranżacją wnętrz, projektowaniem zieleni, identyfikacji wizualnej oraz wzornictwa przemysłowego (meble, elementy wyposażenia wnętrz, dodatków itd.), zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-4-z-5-famm-design

34. High Level Design

High Level Design – studio projektowania wnętrz – stworzone przez utalentowaną designerkę Joannę Rembelską w roku 2008. Tworzy unikalne projekty wnętrz oraz mebli, wprowadzając nową jakość do mieszkań, domów, biur oraz hoteli na terenie całej Polski.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-4-z-5-hld

35. altro studio

Krakowskie altro studio prowadzone przez Barbarę Kamińską zajmuje się projektowaniem wnętrz i budynków oraz szeroko pojętym designem, grafiką i sztukami wizualnymi. Studio zostało wyróżnione przez portal RoomReveal nagrodą: Best In Design for the Spring 2013 Reveal Awards.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-4-z-5-altrostudio

36. MOCOLOCCO

MOCOLOCCO powstało w 2009 roku. W skład biura wchodzą projektantki absolwentki Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej: Karolina Kokot, Anna Korzeniowska i Karolina Tkocz. Studio projektuje wnętrza indywidualne, użyteczności publicznej, projekty dla deweloperów a także wykonuje projekty budowlane i architektoniczne.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-4-z-5-mocolocco

37. DWORAK DESIGN

DWORAK DESIGN to krakowska pracownia prowadzona przez Annę Dworak, absolwentkę wydziału architektury wnętrz na Akadami Sztuk Pięknych w Krakowie. Głównym obszarem działalności pracowni jest architektura wnętrz – projektowanie wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz publicznych, począwszy od aranżacji pojedynczych pomieszczeń po kompleksowe projekty.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-4-z-5-dworak-design

38. DESIGNUM Studio Kreacji

Pracownię DESIGNUM Studio Kreacji od 2009r. prowadzi artysta plastyk mgr Joanna Bukwa. Studio ma na koncie interesujące portfolio wnętrz mieszkalnych, ekspozycji sklepowych, punktów usługowych, przestrzeni biurowych oraz ekspozycji targowych.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-4-z-5-designum

39. Saje Architekci

Saje Architekci to pracownia prowadzona przez Joanna Morkowską-Saj, zajmująca się projektowaniem wnętrz i ogrodów. Tworzy projekty wnętrz prywatnych oraz użyteczności publicznej.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-4-z-5-sajearchitekci

40. Home England & Architects

Home England & Architects to firma powstała w 2008 roku. Zespół architektów inspiruje się m.in. klasycznymi wnętrzami londyńskich apartamentów i angielskich posiadłości, kolorystyką i architekturą hiszpańską, włoską i francuską. W swoim atelier w Sopocie projektują również niepowtarzalne meble, oświetlenie oraz aranżacje z tkanin.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-4-z-5-homeengland

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 1 z 5
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 2 z 5
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 3 z 5
TOP 10 NAJLEPSI ARCHITEKCI WNĘTRZ W POLSCE

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Oryginalne świąteczne prezenty dla domu

Wszystkim nam zależy, aby bożonarodzeniowy podarunek sprawił obdarowanej osobie dużo radości i pozwolił jej poczuć, że jest dla nas kimś...

Close