Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 3 z 5

21. Anna Koszela

Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz Anny Koszeli mieści się w starej kamienicy przy ul. Różanej w Warszawie. W pracowni Anny Koszeli powstają przede wszystkim projekty wnętrz prywatnych, ale w portfolio projektantki odnajdziemy również designerskie biura, ekskluzywne salony spa, czy eleganckie butiki.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-3-z-5-anna-koszela

22. Hanna Kłyk

Hanna Kłyk -pasjonatka dizajnu. Wykształcenie i doświadczenie zdobyte w ciągu lat pracy dostarczyło narzędzi do tego, by realizować najśmielsze nawet wizje klientów. Prowadzi własną pracownie projektową. Jest autorką wielu realizacji. Wiele z nich ukazało się na łamach fachowej prasy francuskiej, włoskiej, rosyjskiej i polskiej.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-3-z-5-hanna-klyk

23. Fabryka Nastroju

Fabryka Nastroju to warszawska pracownia założona przez Izabelę Szewc. Izabela ukończyła architekturę wnętrz na Politechnice Łódzkiej. Od dwóch lat jest również członkiem jury konkursu Dobry Design organizowanego przez wydawnictwo Publikator. Jej projekty były publikowane m.in. w Czterech Kątach i Tak Mieszkam.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-3-z-5-fabryka-nastroju

24. Cassapanca

Studio Cassapanca zajmuje się projektowaniem wnętrz dla klientów indywidualnych i publicznych. Oprócz wnętrz prywatnych (apartamenty, mieszkania, domy) projektuje wnętrza specjalistyczne, takie jak sklepy, obiekty SPA, biura, mieszkania pokazowe dla deweloperów, mieszkania i domy pod wynajem. Właścicielem pracowni jest mgr. sztuki Izabela Rydygier, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, stypendystka uczelni projektowej Ecole Boulle w Paryżu, stażystka paryskiego biura projektowego Carbondale (autorzy m.in. sklepów sieci Louis Vuitton, Celine, Tiffany).

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-3-z-5-cassapanca

25. MOOOS

MOOOS to studio wnętrz założone przez Maćka Skupińskiego. Pracownie wyspecjalizowane w projektowaniu i realizacjach autorskich wnętrz oraz detali wyposażenia. Studio realizuje zarówno projekty prywatne jak i komercyjne – sklepy, restauracje salony sprzedaży, placówki bankowe i wiele innych.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-3-z-5-moos

26. Kreacja Przestrzeni

Kreacja Przestrzeni to pracownia architektury wnętrz prowadzona przez Annę Matuszewską-Janik. Realizuje projekty prywatne i komercyjne – salony sprzedaży, biura i kluby.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-3-z-5-kreacja-przestrzeni

27. Studio M

Pracownia Studio M powstała w 2005 roku. Została założona przez Katarzynę Kosieradzką, absolwentkę wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Zajmuje się profesjonalnym projektowaniem wnętrz, domów oraz szeroko rozumianej architektury. Pracownia realizuje projekty prywatne i komercyjne.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-3-z-5-studio m

28. HOUSE & GARDEN DESIGN

Poznańska firma House & Garden Design została założona przez Małgorzatę Graś-Godzwon. Studio projektuje meble, wnętrza i ogrody oraz zajmuje się doborem dzieł sztuki.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-3-z-5-hgdesign

29. Hola Design

Hola Design od 10 lat tworzy aranżacje wnętrz oraz projekty budynków wznoszonych w ramach inwestycji na obszarze całego kraju a także za granicą. Głównym punktem działalności pracowni jest projektowanie wnętrz mieszkań i apartamentów, domów, a także obiektów komercyjnych sklepów, biur, lokali usługowych. Hola Design wykonuje także projekty architektoniczne budynków, domów jednorodzinnych, apartamentowców, budynków usługowych lub biurowych.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-3-z-5-hola-design

30. MD Studio

MD studio od ponad 12 lat zajmuje się kompleksowym realizowaniem mieszkań, domów i pomieszczeń użyteczności publicznej, takich jak sklepy czy salony firmowe. Firma skupienia pod jednym dachem specjalistów z różnych dziedzin, oprócz projektantów wnętrz – wykwalifikowane ekipy budowlane, sklep z materiałami i towarami, salon meblowy oraz własną stolarnię.

50-najlepszych-architektow-wnętrz-w-polsce-czesc-3-z-5-md-studio

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 1 z 5
50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce część 2 z 5
TOP 10 NAJLEPSI ARCHITEKCI WNĘTRZ W POLSCE

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Najlepsi Polscy Projektanci – Beza Projekt

Świetne pomysły i realizacje najlepszych polskich projektów można zobaczyć na poniższych przykładach identyfikacji wizualnej, wzornictwa przemysłowego czy szeroko rozumianego projektowania....

Close