Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

50 Najlepszych Architektów Wnętrz w Polsce Część 1 z 5

1. Robert Majkut 

Robert Majkut to jeden z najważniejszych, wiodących polskich projektantów. Dzięki wypracowanej marce i własnemu stylowi jest nieustannie jednym z najpopularniejszych projektantów i twórcą miejsc o niezwykłym charakterze. Pracuje z elitą polskiego biznesu, zarówno w komercyjnych jak i prywatnych projektach, działając w segmencie najbardziej ekskluzywnych i wymagających marek i inwestorów.

Robert_Majkut_PKO_BP

2. Vis A Vis – Anna Wojczyńska

Anna Wojczyńska – założycielka studia Vis A Vis, architektka wnętrz, prekursorka luksusowego designu w post-komunistycznej Polsce. Zdecydowanie jedna z ważniejszych osobistości w świecie polskiego designu. Projekty Anny i studia Vis A Vis są szczególnie lubiane ze względu na niezwykłe połączenie funkcjonalności z elegancją i luksusem, dające wnętrze praktyczne i zachwycające jednocześnie.

Vis-A-Vis

3. Recamiere

Firma istnieje od 1996 roku. Początkowo zajmowała się wyłącznie projektowaniem wnętrz. Z biegiem czasu projektanci zdecydowali się rozszerzyć działalność o wyjątkową galerię mebli. Intrygująca nazwa firmy została zapożyczona od sof „Recamiere HELIX” z kolekcji Ligne Roset. Recamiere ma na swoim koncie wnętrza prywatne oraz m.in. ambasadę.

RECAMIERE

4. Goszczdesign

Firma Goszczdesign została założona przez Monikę Goszcz-Kłos w 2004. Projektuje zarówno apartamenty i rezydencje, jak i przestrzenie publiczne. Do tej pory zaprojektowała min: “Utopię” – warszawski klub nocny, “Secret Garden” – minimalistyczną kwiaciarnię, Spirit Spa oraz salon fryzur i makijażu Ateleir Nr1. Monika jest również autorką koncepcji wybranych salonów firmy “Atlantic”.

Goszczdesign.

5. ARTDESIGN

ARTDESIGN prowadzone jest przez Jacka Niezgodę w Krakowie. Zespół projektowy to pięciu doświadczonych projektantów, dyplomowanych architektów wnętrz oraz współpracujący specjaliści branżowi. Od ponad 15 lat zajmują się projektowaniem luksusowych przestrzeni prywatnych oraz komercyjnych.

projektant wnetrz restauracja hotel design

6. Chałupko Design

Chałupko Design to warszawskie autorskie studio projektowe tworzące wnętrza nowoczesne oraz klasyczne. Ich projekty to wnętrza z klimatem w myśl zasady „feel good”, charakteryzujące się dbałością o detale, przywiązaniem do komfortu, stawiające na elegancję i ponadczasową klasykę.

Chalupko Design

7. Zień Home

Zień Home to studio projektowe prowadzone przez uznanego projektanta mody Macieja Zienia. Ich wnętrza marki są odbiciem ponadczasowego stylu i filozofii mody według Macieja Zienia, gdzie estetyka współgra z wygodą i funkcjonalnością. Zespół Zień Home realizuje projekty na zlecenie indywidualne i korporacyjne na terenie całego kraju i za granicą.

Zien Home

8. Studio Forma 96

Firma Studio Forma 96 została założona w 1991 roku przez architektów: Michała Urbaniaka i Janusza Będkowskiego. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, w zabytkowej kamienicy w centrum miasta, dwa kolejne salony  mieszczą się  w Warszawie i Wrocławiu. Firma projektuje i urządza luksusowe, ekskluzywne domy i apartamenty.

Studio Forma 96

9. Katarzyna Kraszewska

Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz jest firmą specjalizującą się w architekturze wnętrz oraz architekturze i wzornictwie przemysłowym. Projektują zarówno wnętrza prywatne, jak i publiczne, komercyjne, restauracje oraz meble i inne produkty.

Kraszewska

10. NATUS DESIGN

Warszawska pracownia NATUS DESIGN projektuje wnętrza mieszkań, przestrzeni biurowych i handlowych, kluby, kawiarnie, restauracje oraz inne miejsca, które mają być funkcjonalne i piękne. Zajmuje się także aranżacją, dekorowaniem, animacjami 3D oraz projektowaniem mebli.

NATUS

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TOP 10 NAJLEPSI POLSCY ARCHITEKCI WNĘTRZ 2013

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Nowoczesne Świąteczne oświetlenie- inspiracje do Twojego domu

Oświetlenie świąteczne coraz częściej wychodzi poza samo rozświetlenie choinki. Długie, grudniowe wieczory sprawiają, że coraz chętniej sięgamy po efektowne i...

Close