Daily

Monthly

Dzięki za Subskrybowanie!
Przepraszam, nie wiemy, co się stało. Spróbuj ponownie później.
Nie chcesz, żebyśmy odpowiedzieli?

5 Najlepszych wystawców na targach IMM w Kolonii

Po pięciu dniach trwających w Kolonii targach wnętrzarskich IMM możemy już powiedzieć, którzy wystawcy byli najciekawsi, najczęściej odwiedzani i otrzymali dużo pozytywnych opinii. Wybierz się z nami na wycieczkę po najlepszych stoiskach IMM 2014!

 

Muuto

5-Najlepszych-wystawcow-na-targach-IMM-w-Kolonii-muuto

Muuto to duńska firma, której celem jest propagowanie nowego wzornictwa skandynawskiego. Z hasłem „new Nordic” w ciągu niespełna sześciu lat udało im się podbić dizajnerski rynek i zdobyć wielu klientów. Nazwa Muuto – muutos w języku fińskim oznacza zmiany.

Delightfull

5-Najlepszych-wystawcow-na-targach-IMM-w-Kolonii-delightfull

Projekty Delightfull charakteryzują się dobrym smakiem i umiarem. Jest to marka produkująca ręcznie wykonywane lampy z Portugalii. Wszystkie jej kreacje rodzą się z klasyki i odniesień do muzyki jazzowej, której przypisywane są “nowoczesne akcenty”. Firma tworzona jest przez młody dynamiczny zespół, który pozwala sobie na wprowadzanie innowacji w tworzeniu produktów i wyprzedzania trendów.

Gubi

5-Najlepszych-wystawcow-na-targach-IMM-w-Kolonii-Gubi

Od momentu założenia w 1967 roku, czyli od ponad 40 lat, pod marką Gubi rozwija się piękny i innowacyjny design. W myśl tej filozofii powstają ponadczasowe przedmioty, doceniane na całym świecie za jakość, trwałość i piękno wykonania. W 2004 roku firma uzyskała licencję na produkcję i reprezentowanie kolekcji lamp Bestlite, inspirowanych stylem Bauhaus lat 30.

BRABBU

5-Najlepszych-wystawcow-na-targach-IMM-w-Kolonii-brabbu

BRABBU świetnie rozwijająca się marka z Portugalii. Zapewnia każdemu projektowi funkcjonalny i wszechstronny dobór mebli, produktów tapicerowanych, oświetlenia, akcesoriów do wnętrz, dywanów i sztuki. Marka odzwierciedla intensywny sposób życia z jej głębokiej inspiracji czerpanej ze świata przyrody, kultury i stylu życia kosmopolitycznego.

Normann

5-Najlepszych-wystawcow-na-targach-IMM-w-Kolonii-normann

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów, dekoracji i akcesoriów kuchennych, a ich praktycznymi zaletami. Oryginalne projekty zmieniają konwencjonalne myślenie, zachwycają i urzekają formą, kształtem i kolorem. Wielokrotnie nagradzane na całym świecie: za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność.

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Read previous post:
Wywiad z naszą TOP Projektantką wnętrz Anną Wojczyńską ze studia VIS A VIS

Dzisiaj wywiad z Anną Wojczyńską ze studia VIS A VIS  , kolejną projektantką, którą umieściliśmy w TOP 10 NAJLEPSI POLSCY ARCHITEKCI WNĘTRZ. Dowiedz...

Close